حمایت الوپیک از مرکز حمایت بیماران پروانه ای

شرکت الوپیک (خدمات اینترنتی پیک موتوری و وانت بار) با خانه “ای بی” مرکز حمایت از بیماران پروانه ای تفاهم نامه ای در راستای آگاهی بخشی هر چه بهتر این مجموعه به عموم جامعه و جذب کمک های مادی و معنوی نیکوکاران و تامین بخشی از هزینه های این انجمن امضا کردند.

در این تفاهم نامه قرار شد همکاری دو جانبه برای شناساندن هر چه بیشتر این بیماری در اذهان عمومی و تلاش برای جمع آوری حداکثر کمک های مردمی از طریق توزیع قلک و انجام سایر امور در این جهت برای تبلیغ و رفع مشکلات عدیده این بیماران انجام شود.

نزدیک به یک هزار بیمار ای بی در کشور وجود دارد که علیرغم هزینه های بالای پانسمان زخم های پوستی، هنوز تحت پوشش بنیاد بیماریهای خاص قرار نگرفته اند. به همین خاطر است که نیکوکاران سهم جدی تری در حمایت از خانه ای بی پیدا کرده اند؛ از پدر یک بیمار ای بی که خانه بیماران پروانه ای را بنا کرد تا هر فرد و مجموعه ای که گامی حتی کوچک در این مسیر برداشته اند.

الوپیک به عنوان یکی از استارتاپ های بومی – ایرانی تلاش دارد در زمینه افزایش مسئولیت اجتماعی خود با شناسایی انجمن های مردمی که کمتر مورد حمایت نیکوکاران قرار دارند، توان خود را به کار بسته و از امکانات تبلیغاتی و مالی برای حمایت از این انجمن ها گام بردارد.

گفتنی است مجموعه الوپیک در عمر یکساله خود به عنوان یکی از برترین کارآفرینان داخلی برای نزدیک به ۴۰ هزار نفر اشتغال زایی ایجاد کرده است.

دیدگاه ها

avatar

سرویس پیک اختصاصی (DEDICATE) چیست؟

زمان مطالعه: 10 دقیقه
مراحل درخواست سرویس اختصاصی برای ارسال درخواست سرویس اختصاصی دو راه پیش روی شما قرار دارد: از طریق وبسایت یا اپلیکیشن الوپیک. شما می‌توانید وارد سایت شده و پس از ورود به پنل کاربری گزینه پیک اختصاصی را انتخاب کنید....