درخواست‌هایتان را تا یک ماه بعد رزرو کنید

الوپیک با سرویس پیک‌موتوری کار خود را آغاز کرد و پس از آن برای ارتقاء خدمات خود به کسب‌وکارها و مشتریان سرویس‌های بعدی خود را همچون وانت‌بار سبک و سنگین، تاکسی‌موتور برای جابجایی مسافر، الوپست برای ارسال بسته‌های پستی به سراسر کشور، پیک اختصاصی برای ارسال‌های عمده و الوفروش برای فروش امن با پرداخت هزینه کالا در محل راه‌اندازی کرد.سامانه حمل‌ونقل کالای درون شهری الوپیک با ناوگان ۱۰۰هزار نفری خود امروز به عنوان اصلی‌ترین سامانه حمل‌ونقلی در ارائه خدمات به کسب‌وکارها نقش‌آفرینی می‌کند.

الوپیک با سرویس پیک‌موتوری کار خود را آغاز کرد و پس از آن برای ارتقاء خدمات خود به کسب‌وکارها و مشتریان سرویس‌های بعدی خود را همچون وانت‌بار سبک و سنگین، تاکسی‌موتور برای جابجایی مسافر، الوپست برای ارسال بسته‌های پستی به سراسر کشور، پیک اختصاصی برای ارسال‌های عمده و الوفروش برای فروش امن با پرداخت هزینه کالا در محل راه‌اندازی کرد.

از آنجایی که الوپیک بعد از گذشت سه سال، همچنان صدرنشین حوزه حمل‌ونقل آنلاین کالای درون شهری است و بیش از ۶۰ درصد کاربرانش را کسب‌وکارها تشکیل می‌دهند، با افزودن قابلیت‌های جدید سعی دارد موجب سهولت، سرعت و رونق کسب‌وکارها باشد

یکی از این قابلیت‌ها که برای سرعت عملکرد کسب‌وکارها کاربرد زیادی دارد، رزرو درخواست‌ها است. در این قابلیت کسب‌وکارها و مشتریان می‌توانند تمام درخواست‌های خود را تا یک ماه آینده زمان‌بندی کرده و علاوه بر آن سفیر رزرو کنند.

به طوری که کاربر می‌تواند در حین ثبت درخواست، زمان انجام درخواست را به بعدا موکول کند و در بخش جزئیات، روز ارسال، ساعت و دقیقه را مشخص کند. از لحظه ثبت سفارش، یک سفیر در سرویس‌های «پیک‌موتوری»، «تاکسی‌موتور»، «وانت‌بار سبک و سنگین» و «الوپست» درخواست را پذیرفته و در زمان مشخص سفیر خود را به مبدا می‌رساند.

البته ناگفته نماند در صورتی که به هر دلیل سفیر درخواست را کنسل کند، سیستم به صورت خودکار سفیر دیگری را جایگزین می‌کند. بنابراین کاربر با اطمینان کامل می‌تواند ارسال تمام مرسولات خود را به این قابلیت بسپارد و زمان خود را مدیریت کند.

تا کنون درصد قابل توجهی از کسب‌وکارها به این قابلیت اعتماد کرده و ارسال‌های پرتعداد خود را زمان‌بندی و رزرو کرده‌اند.

اگر شما هم کسب‌وکاری دارید که باید محصولاتتان را در سلامت و امنیت و راس زمان مشخصی به دست مشتریانتان برسانید، می‌توانید ارسال‌های تک مقصده یا چند مقصده خود را با هر یک از سرویس‌های الوپیک رزرو کرده و از انجام آن خیالتان راحت باشد.

البته این قابلیت محدودیتی برای کاربر ندارد و در صورتی که شما می‌خواهید هر روز به موقع به محل کارتان برسید، یا دیگر نمی‌خواهید از قرارهایتان جا بمانید، می‌توانید از قبل تاکسی‌موتور الوپیک را رزرو کنید تا خود را از استرس دور کرده و همیشه یک فرد خوش قول باشید.

 

دیدگاه ها

avatar

از الوپیک تلفنی، وانت و پیک موتوری بگیر

در صورتی که اپلیکیشن الوپیک را در گوشی خود ندارید، یا دسترسی شما به اینترنت قطع شده، می‎‌توانید با یک تماس به شماره تلفن ۰۲۱۴۱۵۸۱۵۸۱ درخواست پیک موتوری یا وانت بار سبک و سنگین بدهید.پشتیبانان الوپیک به صورت تلفنی درخواست...