رعایت حریم خصوصی در الوپیک

تمامی شرکت ها برای اینکه بتوانند با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند و خدمات خود را هرچه بهتر ارائه کنند نیاز به در اختیار داشتن اطلاعاتی از کاربران دارند که این اطلاعات میتواند به صورت اطلاعات هویتی مانند مشخصات فردی و شغلی یا آدرس منزل و محل کار باشد و یا اطلاعات تماس مانند ایمیل و شماره تلفن ثابت و همراه

طبیعی است که هیچکس دوست ندارد این اطلاعات شخصی را در اختیار شرکتها یا اشخاصی که شناختی از آنها ندارد قرار دهد و این حساسیت در روند ثبت نام در سایتها و اپلیکیشن های اینترنتی بیشتر به چشم میخورد زیرا پروسه به صورت مجازی انجام میشود و اعتماد کردن هم سخت تر میشود.

الوپیک برای رفع این مشکل و جلب اعتماد کاربران قوانین سختی را اعمال کرده است و به حریم خصوصی افرادی که از سرویس الوپیک استفاده میکنند ارزش بالایی قائل است. تمامی فعالیت های الوپیک در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران است و رعایت حقوق و رضایت مشتری همیشه برای ما در اولویت است.

تمامی اطلاعات هویتی و ارتباطی که توسط کاربران در الوپیک وارد میشود فقط برای استفاده در مجموعه الوپیک است و در اختیار هیچ طرف سومی قرار نخواهد گرفت زیرا ما هم مثل شما از پیامک ها و ایمیل های تبلیغاتی بیزاریم

در هنگام سفارش فقط شماره تماس شما در اختیار سفیر قرار میگیرد تا بتواند با شما ارتباط برقرار کند و هماهنگی های لازم را با او انجام دهید.

شما در هنگام ثبت نام و استفاده از اپلیکیشن باید اطلاعاتی از خودتان را در اختیار ما قرار دهید که بخشی از این اطلاعات اجباری و بخشی اختیاری است ولی مطمئن باشید که این اطلاعات فقط برای خدمات رسانی بهتر به شما استفاده میشود و فقط در اختیار تیم الوپیک خواهد بود.

از آنجا که برای تماس با شما و اطلاع رسانی از این اطلاعات استفاده میکنیم , پس باید اطلاعات واقعی در روند ثبت نام وارد کنید و مسئولیت درج هرگونه اطلاعات غیر واقعی با خودتان است.

ما سعی کرده ایم تا حد ممکن بهترین تکنولوژی های امنیتی را برای حفظ اطلاعات کاربران و امنیت سایت و اپلیکیشن الوپیک استفاه کنیم ولی بخشی از وظیفه حفظ و نگهداری از اطلاعاتی مانند ایمیل و رمز عبور و … بر عهده خود شماست و در صورت بروز مشکل هیچ مسئولیتی با الوپیک نخواهد بود.

امیدواریم با وضع و رعایت این قوانین و همکاری دو طرفه بین الوپیک و کاربر بتوانیم حریم خصوصی مناسبی برای مشتریان سرویس الوپیک آماده کنیم و جوابگوی اعتمادشان باشیم.

مشاهده قوانین حریم شخصی الوپیک

دیدگاه ها

avatar

بهترین برند های موتور سیکلت از نگاه الوپیک

بهترین برند های موتور سیکلت را با ما بشناسید! ما همیشه در زمان انتخاب هر چیزی سعی می‌کنیم نیم‌نگاهی هم به بهترین برندها داشته باشیم. اما زمانی که پای خرید موتور سیکلت وسط باشد، خیلی بیشتر نیاز داریم تا بهترین...