رعایت حریم خصوصی در الوپیک

تمامی شرکت ها برای اینکه بتوانند با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند و خدمات خود را هرچه بهتر ارائه کنند نیاز به در اختیار داشتن اطلاعاتی از کاربران دارند که این اطلاعات میتواند به صورت اطلاعات هویتی مانند مشخصات فردی و شغلی یا آدرس منزل و محل کار باشد و یا اطلاعات تماس مانند ایمیل و شماره تلفن ثابت و همراه

طبیعی است که هیچکس دوست ندارد این اطلاعات شخصی را در اختیار شرکتها یا اشخاصی که شناختی از آنها ندارد قرار دهد و این حساسیت در روند ثبت نام در سایتها و اپلیکیشن های اینترنتی بیشتر به چشم میخورد زیرا پروسه به صورت مجازی انجام میشود و اعتماد کردن هم سخت تر میشود.

الوپیک برای رفع این مشکل و جلب اعتماد کاربران قوانین سختی را اعمال کرده است و به حریم خصوصی افرادی که از سرویس الوپیک استفاده میکنند ارزش بالایی قائل است. تمامی فعالیت های الوپیک در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران است و رعایت حقوق و رضایت مشتری همیشه برای ما در اولویت است.

تمامی اطلاعات هویتی و ارتباطی که توسط کاربران در الوپیک وارد میشود فقط برای استفاده در مجموعه الوپیک است و در اختیار هیچ طرف سومی قرار نخواهد گرفت زیرا ما هم مثل شما از پیامک ها و ایمیل های تبلیغاتی بیزاریم

در هنگام سفارش فقط شماره تماس شما در اختیار سفیر قرار میگیرد تا بتواند با شما ارتباط برقرار کند و هماهنگی های لازم را با او انجام دهید.

شما در هنگام ثبت نام و استفاده از اپلیکیشن باید اطلاعاتی از خودتان را در اختیار ما قرار دهید که بخشی از این اطلاعات اجباری و بخشی اختیاری است ولی مطمئن باشید که این اطلاعات فقط برای خدمات رسانی بهتر به شما استفاده میشود و فقط در اختیار تیم الوپیک خواهد بود.

از آنجا که برای تماس با شما و اطلاع رسانی از این اطلاعات استفاده میکنیم , پس باید اطلاعات واقعی در روند ثبت نام وارد کنید و مسئولیت درج هرگونه اطلاعات غیر واقعی با خودتان است.

ما سعی کرده ایم تا حد ممکن بهترین تکنولوژی های امنیتی را برای حفظ اطلاعات کاربران و امنیت سایت و اپلیکیشن الوپیک استفاه کنیم ولی بخشی از وظیفه حفظ و نگهداری از اطلاعاتی مانند ایمیل و رمز عبور و … بر عهده خود شماست و در صورت بروز مشکل هیچ مسئولیتی با الوپیک نخواهد بود.

امیدواریم با وضع و رعایت این قوانین و همکاری دو طرفه بین الوپیک و کاربر بتوانیم حریم خصوصی مناسبی برای مشتریان سرویس الوپیک آماده کنیم و جوابگوی اعتمادشان باشیم.

مشاهده قوانین حریم شخصی الوپیک

دیدگاه ها

avatar

پرونده‌ای برای پسر بدِ آمریکا؛ هارلی دیویدسون

خیلی از موتوربازها عاشق موتورهای سنگین و بزرگ هستند و از یک موتور سیکلت کوچک مانند وسپا خوششان نمی‌آید! موتوری که ابهت داشته باشد و ترس در دل عابرین بیاندازد جوری که خودشان سریع از جلوی راه کنار بروند! بله...