رفت‌وآمد سریع و راحت در شیراز با تاکسی‌موتور الوپیک

یکی از مشکلات همیشگی کلان‌شهرهای ایران، تردد آسان و سریع بوده است و شیراز هم به عنوان یکی از شهرهای بزرگ و تاریخی ایران از این قاعده مستثنی نیست. 

“رفت وآمد در شیراز گاهی می‌تواند یک دغدغۀ جدی باشد”

شاید مسیر را روی نقشه، بررسی و کوتاه‌ترین مسیر را از قبل انتخاب کرده باشید؛ ساعت‌ مناسبی را به دور از زمان اوج ترافیک در نظر گرفته باشید و انواع دسترسی‌ها یا وسایل نقلیۀ متناسب با آن را نیز بررسی نموده باشید؛ با این حال زمانی که قصد دارید به مقصد برسید، با ترافیک پیش‌بینی نشده‌ای رو‌به‌رو شوید که به‌موقع رسیدن را غیر ممکن می‌سازد. چراکه همیشه ممکن است موارد غیرمترقبه‌ای رخ دهد که تمام معادلات و برنامه‌ها را بهم بریزد.

با وجود این ‌که شهروندان خود را با این موضوع وفق داده‌اند اما مواقعی هم وجود دارد که نمی‌توانیم با این مشکل مدارا کنیم؛ برای مثال به یک قرار ملاقات مهم فکر کنید. شاید این قرار، مهم‌ترین ملاقات کاریتان باشد و درحالیکه تنها فرصت اندکی برای شما باقی مانده، هنوز کیلومترها با مقصد فاصله دارید.

اگر ناامید شده‌اید و دیر رسیدن به این ملاقات یا حتی بدتر، لغو این ملاقات مهم به نظرتان قطعی می رسد، ما به شما یک راه‌حل سریع و در عین حال ساده را پیشنهاد می‌کنیم: تاکسی‌موتور الوپیک

چرا؟!

تاکسی‌موتور الوپیک هرجا و هر زمان در دسترس است. درنتیجه می‌توانید از اینکه الوپیک همواره در کنار شماست اطمینان داشته باشید.موتورسیکلت در شلوغی و ترافیک شهرهای پر جمعیت، شاید امروزه بهترین راه رسیدن به چنین قرارهایی باشد؛ از مسیرهایی حرکت می‌کند که دیگران نمی توانند، سریع و چابک است و در ترافیکی که اتومبیل‌ها را به دام می‌اندازد، متوقف نمی‌شود.

همان‌طور هم که حتما می‌دانید، الوپیک بیش از … ماه است که به فعالیت در شیراز مشغول است و سرویس تاکسی‌موتور الوپیک هم خدمت چندان تازه‌ای نیست. بنابراین، اگر در ترافیک گیر افتاده‌اید و قصد دارید سریع و به موقع از یک طرف شهر به طرف دیگری بروید، این سرویس می‌تواند راه حل مناسبی باشد.

 

دیدگاه ها

avatar

سرویس پیک اختصاصی (DEDICATE) چیست؟

زمان مطالعه: 10 دقیقه
مراحل درخواست سرویس اختصاصی برای ارسال درخواست سرویس اختصاصی دو راه پیش روی شما قرار دارد: از طریق وبسایت یا اپلیکیشن الوپیک. شما می‌توانید وارد سایت شده و پس از ورود به پنل کاربری گزینه پیک اختصاصی را انتخاب کنید....