زمین تنها خانه امن ماست، مراقبش باشیم

زمین، تنها خانه امن ماست و حفاظت و نگهداری از آن تنها وظیفه ما. چند دهه ای می شود که زنگ های خطر برای تهدید سلامت زمین به صدا در آمده و روزی نیست که از اثرات افزایش آلاینده های صوتی و زیست محیطی بر پیکره زمین خبر بدی نشنویم.

امروزه با افزایش روزانه فناوری های جدید، فرصت بالقوه ای برای کاهش آسیب هایی که زندگی ماشینی برای زمین در بر خواهند داشت، پدید آمده است. عصر مدرن همانقدر که می تواند حال زمین را بد کند، می تواند سهم بسزایی در کمک به سبزی و سلامت زمین داشته باشد.

تا به حال به این فکر کرده اید که می توانید با  تغییر سبک زندگی خود از شیوه سنتی به دیجیتال، چه سهمی در حفاظت و نگهداری از طبیعت سبز زمین داشته باشید؟

یکی از قوی ترین کسب و کارهای اینترنتی که این روزها در ایران به خوبی جای خود را باز کرده اند، سامانه های آنلاین حمل و نقل هستند. شاید در ابتدا دلیل انتخاب سامانه های آنلاین حمل و نقل، تفاوت قابل توجه قیمت خدمات آنها باشد، اما آنچه کمتر برای کاربران این سامانه های آنلاین حمل و نقل مطرح است، فواید پیوستن به این دنیای پیچیده و بزرگ است.

افزایش خودروها و موتورسیکلت ها قطعا مهمترین عامل آلودگی هوا، آلودگی صوتی و آلودگی های زیست محیطی است، اما ساماندهی آنها توسط سامانه های آنلاین می تواند نقش بسزایی در کاهش این آسیب ها داشته باشد.

الوپیک به عنوان بزرگترین سامانه آنلاین حمل و نقل پیک موتوری در کمتر از دو سال گذشته، با ساماندهی موتورسیکلت های پایتخت و دیگر کلانشهرهای کشور، موجب کاهش چشمگیر ترددهای غیر ضروری در سطح شده که به تبع آن کاهش ترافیک، کاهش آلودگی های هوا و کاهش خسارات محیط زیستی را به دنبال داشته است.

از این روست که ملحق شدن ما به دنیای فناروی های روز می تواند سهم ما را در محافظت و مراقبت از زمین پررنگ تر از قبل کند.

 

دیدگاه ها

avatar

سرویس پیک اختصاصی (DEDICATE) چیست؟

زمان مطالعه: 10 دقیقه
مراحل درخواست سرویس اختصاصی برای ارسال درخواست سرویس اختصاصی دو راه پیش روی شما قرار دارد: از طریق وبسایت یا اپلیکیشن الوپیک. شما می‌توانید وارد سایت شده و پس از ورود به پنل کاربری گزینه پیک اختصاصی را انتخاب کنید....