پست پیشتاز چند روزه می‌رسد؟!

اگر برایتان سوال است که پست پیشتاز چند روزه می‌رسد، پس سرعت در ارسال برای شما مساله مهمی است! این مطلب را بخوانید چون هم به شما می‌گوییم که پست پیشتاز چند روزه می‌رسد و هم یک راهکار فوق‌العاده برای پست سریع و صرفه‌جویی در وقت به شما یاد می‌دهیم!

پست پیشتاز چیست؟

پست پیشتاز همان پست سفارشی است که سریع‌تر انجام می‌شود. تمام مراحل پذیرفتن مرسولات، بسته‌بندی، توزیع و ارسال در پست پیشتاز با سرعتی بسیار بالا انجام می‌شود. بسته‌ها و نامه‌های شما با پست پیشتاز در داخل کشور از ۲۴ تا ۷۲ ساعت یعنی ۲ الی ۳ روز بعد از ارسال به مقصد می‌رسند. در صورت ارسال به خارج از کشور نیز بسته‌ها با اولین پرواز به خارج از کشور ارسال شده و تا ۷۲ ساعت بعد از رسیدن به کشور مقصد به دست گیرنده می‌رسد. ارسال با پست پیشتاز برای مراکز استان تا ۴۸ ساعت و برای شهرستان‌ها تا ۷۲ ساعت زمان می‌برد. پست پیشتاز بعد از پست ویژه، سریع‌ترین روش ارسال پستی در ایران است. بسته‌های پیشتاز دارای بیمه عمومی هستند.

تفاوت پست در تهران و شهرستان

اگر بسته خود را با پست پیشتاز از تهران به مراکز استان‌های دیگر ارسال کنید، در مدت ۲۴ ساعت به دست گیرنده می‌رسد. حداکثر زمان تحویل یک مرسوله پیشتاز درون‌شهری به گیرنده ۲۴ ساعت و برای شهرستان‌ها ۴۸ تا ۷۲ ساعت است. البته مدت زمان پست پیشتاز بستگی به این دارد که شما در چه روزی بسته خود را ارسال کرده‌اید. در صورتی که قبل از ساعت ۱۲ ظهر (پنج‌شنبه‌ها ساعت ۱۰)  بسته خود را پست کرده باشید، بسته شما در همان روز ارسال می‌شود. در نظر داشته باشید که در روزهای تعطیل سرویس‌دهی انجام نمی‌شود.

 

الوپست

بدون مراجعه به دفتر پستی ارسال کنید!

یکی از دلایل مهمی که فرآیند ارسال را طولانی می‌کند، تاخیر در مراجعه شما به دفتر پستی است! این روزها برنامه‌ریزی برای مراجعه به دفتر پستی واقعا سخت است مخصوصا اگر صاحب یک کسب و کار باشید. درست است که مراجعه به دفاتر پستی و ماندن در صف‌های طولانی یک کار زمان‌بر و خسته‌کننده است اما حالا دیگر شما می‌توانید بدون مراجعه به دفتر پستی به هر شهری آنلاین پست کنید. فرقی نمی‌کند در محل کار باشید یا در خانه! تنها کافیست سفارش پستی خود را در سرویس الوپست ثبت کنید. درباره الوپست بیشتر بخوانید!

سرویس الوپست خدمتی جدید با همکاری شرکت ملی پست و الوپیک است که به شما امکان می‌دهد از هرجا که هستید آنلاین پست کنید. با ثبت درخواست در الوپست و وارد کردن اطلاعات گیرنده و فرستنده، نزدیک‌ترین سفیر الوپیک درخواست شما را پذیرفته و پس از تحویل گرفتن بسته شما، آن را به دفتر پستی می‌رساند. پس اگر نیاز دارید بسته خود را به شهر دیگری پست کنید، همین حالا اپلیکیشن الوپیک را نصب کنید و در الوپست درخواست بدهید!

الوپست می‌تواند مزایای ویژه‌‌ای برای شما داشته باشد:

  • امکان رصد آنلاین مراحل ارسال در اپلیکیشن
  • امکان ارسال درخواست زمان‌بندی شده
  • امکان ارسال درخواست تا ساعت ۲۲
  • ارسال مرسوله تا ۳۰ کیلوگرم

سرویس الوپست فعلا فقط در تهران و از طریق اپلیکیشن الوپیک در دسترس است. اگر اپلیکیشن الوپیک شما سرویس الوپست را نمایش نمی‌دهد، فقط کافیست اپلیکیشن خود را بروزرسانی کنید.

الوپیک برای اندروید

الوپیک آیفون

 

دیدگاه ها

avatar

پست پیشتاز چند روزه می‌رسد؟!

پست پیشتاز چیست؟ پست پیشتاز همان پست سفارشی است که سریع‌تر انجام می‌شود. تمام مراحل پذیرفتن مرسولات، بسته‌بندی، توزیع و ارسال در پست پیشتاز با سرعتی بسیار بالا انجام می‌شود. بسته‌ها و نامه‌های شما با پست پیشتاز در داخل کشور...