الوپیک در چه شهرهایی فعالیت دارد؟

الوپیک در نیمۀ دوم سال ۹۵ فعالیت خود را در تهران آغاز کرد. در ابتدا تنها حمل‌و‌نقل مرسولات در دستور کار شرکت قرار داشت اما از آن‌جا که الوپیک بر پایۀ نیاز مشتریان به ارائه خدمات می‌پردازد، خدمات وانت‌‌بار، تاکسی‌موتور، سواری‌بار و سواری مسافر را نیز به دیگر خدماتش افزوده است.

الوپیک در کرج
الوپیک که کار خود را در تهران آغاز کرده بود، در گام بعد به کرج رسید. شهری که به عنوان یکی  از کلا‌نشهرهای ایران مطرح می‌شود و به دلیل نزدیکی با پایتخت و ارتباط گسترده با آن، از بیشترین ترددها برخوردار است. اما امروز، حمل و نقل در کرج با الوپیک آسان‌تر از همیشه است. نام این شهر از کلمۀ «کراج» گرفته شده که به معنای «خبررسانی به وسیلۀ آتش» است.

الوپیک در مشهد
ما در ادامه، مشهد را به عنوان مقصد بعدی انتخاب کردیم. شهری مهم و مذهبی که در زمان افشاریان به عنوان پایتخت کشورمان شناخته می‌شده است و امروزه نیز پایتخت معنوی ایران به شمار می‌آید. مشهد که در شمال شرق ایران قرار دارد، سالانه پذیرای هزاران هزار زائر است و از کلان‌شهرهای مهم و تاثیرگذار کشورمان به حساب می‌آید.

الوپیک در شیراز
پس از اینکه در شمال شرقی ایران مستقر شدیم، به جنوب سفر کردیم و این بار شهر مهمان‌نواز «شیراز» میزبان ما بود. شهری که شاعران و هنرمندان بسیاری را پرورانده و خونگرمی مردمش زبانزد است. پس از ورود الوپیک به این شهر، میزان ترددهای غیرضروری کاهش پیدا کرده و افراد با خیال آسوده می‌توانند به کارهای دیگر بپردازند.

 

10
دیدگاه ها

avatar
هادی
هادی

با سلام
ایا الوپیک برنامه ای برا راه اندازی شعبه در دیگر استانها دارد؟

آیلار رزاقی
آیلار رزاقی

با سلام
فعلا خیر

میلاد
میلاد

بیاین اصفهان

رامین
رامین

چرا کرمان نمیاید؟

آیلار رزاقی
آیلار رزاقی

با سلام
متاسفانه فعلا امکان آن وجود ندارد
با تشکر از شما

حسینی
حسینی

سلام جهت اخذ نمایندگی در شهرهای فاقد نمایندگی راهنمایی بفرمایید.

آیلار رزاقی
آیلار رزاقی

با سلام
الوپیک نمایندگی ندارد

احمد
احمد

اینکه خیلی بد که فقط ۳ تا شهر فعاله

روح الله غیاثوند
روح الله غیاثوند

سلام.خسته نباشین
پیگیر هستین در استان همدان شهرملایر نمایندگی آلو پیک و دریافت کنیم لطفا راهنمایی کنید

آیلار رزاقی
آیلار رزاقی

سلام
الوپیک نمایندگی ندارد

سرویس پیک اختصاصی (DEDICATE) چیست؟

زمان مطالعه: 10 دقیقه
مراحل درخواست سرویس اختصاصی برای ارسال درخواست سرویس اختصاصی دو راه پیش روی شما قرار دارد: از طریق وبسایت یا اپلیکیشن الوپیک. شما می‌توانید وارد سایت شده و پس از ورود به پنل کاربری گزینه پیک اختصاصی را انتخاب کنید....