الوپیک در چه شهرهایی فعالیت دارد؟

الوپیک در نیمۀ دوم سال ۹۵ فعالیت خود را در تهران آغاز کرد. در ابتدا تنها حمل‌و‌نقل مرسولات در دستور کار شرکت قرار داشت اما از آن‌جا که الوپیک بر پایۀ نیاز مشتریان به ارائه خدمات می‌پردازد، خدمات وانت‌‌بار، تاکسی‌موتور، سواری‌بار و سواری مسافر را نیز به دیگر خدماتش افزوده است.

الوپیک در کرج
الوپیک که کار خود را در تهران آغاز کرده بود، در گام بعد به کرج رسید. شهری که به عنوان یکی  از کلا‌نشهرهای ایران مطرح می‌شود و به دلیل نزدیکی با پایتخت و ارتباط گسترده با آن، از بیشترین ترددها برخوردار است. اما امروز، حمل و نقل در کرج با الوپیک آسان‌تر از همیشه است. نام این شهر از کلمۀ «کراج» گرفته شده که به معنای «خبررسانی به وسیلۀ آتش» است.

الوپیک در مشهد
ما در ادامه، مشهد را به عنوان مقصد بعدی انتخاب کردیم. شهری مهم و مذهبی که در زمان افشاریان به عنوان پایتخت کشورمان شناخته می‌شده است و امروزه نیز پایتخت معنوی ایران به شمار می‌آید. مشهد که در شمال شرق ایران قرار دارد، سالانه پذیرای هزاران هزار زائر است و از کلان‌شهرهای مهم و تاثیرگذار کشورمان به حساب می‌آید.

الوپیک در شیراز
پس از اینکه در شمال شرقی ایران مستقر شدیم، به جنوب سفر کردیم و این بار شهر مهمان‌نواز «شیراز» میزبان ما بود. شهری که شاعران و هنرمندان بسیاری را پرورانده و خونگرمی مردمش زبانزد است. پس از ورود الوپیک به این شهر، میزان ترددهای غیرضروری کاهش پیدا کرده و افراد با خیال آسوده می‌توانند به کارهای دیگر بپردازند.

الوپیک در اصفهان
«اصفهان» هدف بعدی الوپیک شد و ما در چهارمین مقصد، به شهر بزرگترین اقتصاددان‌های جهان رسیدیم. شهر توریست، صنایع دستی، گز و… که از بزرگترین و توسعه‌یافته‌ترین شهرهای ایران به شمار می‌رود. در اصفهان نیز همانند دیگر شهرها، از الوپیک استقبال گرمی شد و ما به همین پشتوانه در شهر بعدی مستقر شدیم:
«تبریز»

الوپیک در تبریز
اولین پایتخت جهان تشیع و «شهر اولین‌ها». با مردمی صمیمی، خونگرم و غیرتمند که ما را در شهرشان پذیرفتند و دست یاری دادند تا الوپیک بتواند در ششمین شهر نیز مستقر شود.

از اینکه در هر یک از این شهرها کنارتان هستیم خوشحالیم و امیدواریم به زودی در کنار سایر هم‌وطنانمان که ساکن شهرهای دیگر هستند نیز باشیم.

دیدگاه ها

avatar

بهترین برند های موتور سیکلت از نگاه الوپیک

بهترین برند های موتور سیکلت را با ما بشناسید! ما همیشه در زمان انتخاب هر چیزی سعی می‌کنیم نیم‌نگاهی هم به بهترین برندها داشته باشیم. اما زمانی که پای خرید موتور سیکلت وسط باشد، خیلی بیشتر نیاز داریم تا بهترین...