لذت دیدن آسمان آبی با تاکسی موتور الوپیک

فصل سرما و ۶ ماهه دوم سال همیشه با آلودگی هوا در تهران همراه بوده است. تعطیلی مدارس و زوج و فرد کردن خیابان ها نیز تاثیر بسزایی در کمک به شهرمان نداشته اند. هر روز خودروها و درصد وسایل نقلیه فرسوده و دودزا بیشتر میشود. در معرض هوای آلوده بودن بیشتر بر روی خردسالان و سالمندان و افراد با بیماری های خاص تاثیر منفی میگذارد و عوارض این مسئله می تواند سال های سال بر روی ساکنین تهران بماند.

تهرانِ امروز نیازمند یک راه حل عالی و آزمون شده است، راه حلی که از حجم تردد خودروها و جا به جایی مسافر با وسیله نقلیه های حجیم را کاهش دهد و در عوض چهره پایتخت زیبای ایران را به روزهای اول بازگرداند.

راهکار های زیادی وجود دارد، یکی از مهم ترین و البته بهترین راهکار ها عدم استفاده از خودروهای شخصی است، درصد زیادی از آلاینده های خطرناک تهران توسط وسایل نقلیه خود ما ایجاد میشود و اگر امروز و خیلی سریع به فکر شهرمون نباشیم، تهران تبدیل به شهری غیر قابل سکونت میشود.

تاکسی موتور الوپیک، با چند کلیک از طریق اپلیکیشن آماده خدمت رسانی به شماست، صرف زمان و هزینه زیاد بابت مصرف سوخت در ترافیک تهران و تیره شدن چهره شهر فقط گوشه ای از چالش های پیش روی استفاده از خودروهای شخصی در این برهه است.

تاکسی موتور الوپیک با تعرفه ای مناسب و سرعت بالا در حمل و نقل مسافر، کمک زیادی به آبی موندن شهر میکند.

پس همین الان نرم افزار الوپیک رو از طریق لینک زیر دانلود کنید و سهمی بزرگ در پاک شدن شهرمون داشته باشید

alopeyk.com

دیدگاه ها

avatar

بهترین برند های موتور سیکلت از نگاه الوپیک

بهترین برند های موتور سیکلت را با ما بشناسید! ما همیشه در زمان انتخاب هر چیزی سعی می‌کنیم نیم‌نگاهی هم به بهترین برندها داشته باشیم. اما زمانی که پای خرید موتور سیکلت وسط باشد، خیلی بیشتر نیاز داریم تا بهترین...