لذت دیدن آسمان آبی با تاکسی موتور الوپیک

فصل سرما و ۶ ماهه دوم سال همیشه با آلودگی هوا در تهران همراه بوده است. تعطیلی مدارس و زوج و فرد کردن خیابان ها نیز تاثیر بسزایی در کمک به شهرمان نداشته اند. هر روز خودروها و درصد وسایل نقلیه فرسوده و دودزا بیشتر میشود. در معرض هوای آلوده بودن بیشتر بر روی خردسالان و سالمندان و افراد با بیماری های خاص تاثیر منفی میگذارد و عوارض این مسئله می تواند سال های سال بر روی ساکنین تهران بماند.

تهرانِ امروز نیازمند یک راه حل عالی و آزمون شده است، راه حلی که از حجم تردد خودروها و جا به جایی مسافر با وسیله نقلیه های حجیم را کاهش دهد و در عوض چهره پایتخت زیبای ایران را به روزهای اول بازگرداند.

راهکار های زیادی وجود دارد، یکی از مهم ترین و البته بهترین راهکار ها عدم استفاده از خودروهای شخصی است، درصد زیادی از آلاینده های خطرناک تهران توسط وسایل نقلیه خود ما ایجاد میشود و اگر امروز و خیلی سریع به فکر شهرمون نباشیم، تهران تبدیل به شهری غیر قابل سکونت میشود.

تاکسی موتور الوپیک، با چند کلیک از طریق اپلیکیشن آماده خدمت رسانی به شماست، صرف زمان و هزینه زیاد بابت مصرف سوخت در ترافیک تهران و تیره شدن چهره شهر فقط گوشه ای از چالش های پیش روی استفاده از خودروهای شخصی در این برهه است.

تاکسی موتور الوپیک با تعرفه ای مناسب و سرعت بالا در حمل و نقل مسافر، کمک زیادی به آبی موندن شهر میکند.

پس همین الان نرم افزار الوپیک رو از طریق لینک زیر دانلود کنید و سهمی بزرگ در پاک شدن شهرمون داشته باشید

alopeyk.com

دیدگاه ها

avatar

پرونده‌ای برای پسر بدِ آمریکا؛ هارلی دیویدسون

خیلی از موتوربازها عاشق موتورهای سنگین و بزرگ هستند و از یک موتور سیکلت کوچک مانند وسپا خوششان نمی‌آید! موتوری که ابهت داشته باشد و ترس در دل عابرین بیاندازد جوری که خودشان سریع از جلوی راه کنار بروند! بله...