لذت دیدن آسمان آبی با تاکسی موتور الوپیک

فصل سرما و ۶ ماهه دوم سال همیشه با آلودگی هوا در تهران همراه بوده است. تعطیلی مدارس و زوج و فرد کردن خیابان ها نیز تاثیر بسزایی در کمک به شهرمان نداشته اند. هر روز خودروها و درصد وسایل نقلیه فرسوده و دودزا بیشتر میشود. در معرض هوای آلوده بودن بیشتر بر روی خردسالان و سالمندان و افراد با بیماری های خاص تاثیر منفی میگذارد و عوارض این مسئله می تواند سال های سال بر روی ساکنین تهران بماند.

تهرانِ امروز نیازمند یک راه حل عالی و آزمون شده است، راه حلی که از حجم تردد خودروها و جا به جایی مسافر با وسیله نقلیه های حجیم را کاهش دهد و در عوض چهره پایتخت زیبای ایران را به روزهای اول بازگرداند.

راهکار های زیادی وجود دارد، یکی از مهم ترین و البته بهترین راهکار ها عدم استفاده از خودروهای شخصی است، درصد زیادی از آلاینده های خطرناک تهران توسط وسایل نقلیه خود ما ایجاد میشود و اگر امروز و خیلی سریع به فکر شهرمون نباشیم، تهران تبدیل به شهری غیر قابل سکونت میشود.

تاکسی موتور الوپیک، با چند کلیک از طریق اپلیکیشن آماده خدمت رسانی به شماست، صرف زمان و هزینه زیاد بابت مصرف سوخت در ترافیک تهران و تیره شدن چهره شهر فقط گوشه ای از چالش های پیش روی استفاده از خودروهای شخصی در این برهه است.

تاکسی موتور الوپیک با تعرفه ای مناسب و سرعت بالا در حمل و نقل مسافر، کمک زیادی به آبی موندن شهر میکند.

پس همین الان نرم افزار الوپیک رو از طریق لینک زیر دانلود کنید و سهمی بزرگ در پاک شدن شهرمون داشته باشید

alopeyk.com

دیدگاه ها

avatar

با «پرداخت آنی»، بدون اسکناس پرداخت کنید

زمان مطالعه: 3 دقیقه
  این روزها هر چیزی به‌خصوص اسکناس که از فردی به فردی دیگر جابجا می‌شود، می‌تواند در چرخه انتقال ویروس کرونا موثر باشد. در این میان اسکناس‌ها به عنوان عامل انتقال بیش از ۳۰۰۰ نوع ویروس، یکی از خطرناک‌ترین اشیاء...

الوپیک در پویش «با تو سفره‌ای رنگی می‌شود»

  “موسسه مردم نهاد «یکی هستیم» این روزها مشغول اجرای پویش بزرگی با نام «با تو سفره‌ای رنگ می‌گیرد» است” حمایت از کودکان کار با پویش «به یادت هستم» الوپیک در پویش قبلی این موسسه مردم نهاد با عنوان «به...