با مزایای “درخواست زمان‌بندی‌شده” آشنا شوید! (ویژه مشتریان)

فرض کنید که تصمیم دارید فردا با پیک موتوری یک بسته ارسال کنید! از حالا هم استرس دارید که آیا فردا پیک موتوری پیدا می‌شود یا نه؟ در این شرایط چه کار می‌توانید بکنید؟ نگران نباشید چون درخواست زمان‌بندی‌شده را برای همین روزها گذاشته‌اند! امکان درخواست زمان‌بندی‌شده با یک ویژگی بسیار مهم به روز شده و از حالا در اپلیکیشن الوپیک در اختیار شماست!

درخواست زمان‌بندی‌شده چیست؟

منظور از ارسال درخواست زمان‌بندی‌شده (Reserved orders)، همان رزرو کردن پیک است. این امکان همیشه در اپلیکیشن الوپیک وجود داشت اما حالا با یک تغییر بزرگ بروزرسانی شده است! حالا دیگر می‌توانید از قبل درخواست زمان‌بندی‌شده بدهید و پیک خود را از چند روز قبل رزرو کنید.

ثبت درخواست زمان‌بندی‌شده در گذشته به معنای اطمینان از انجام درخواست نبود و ممکن بود در زمان ارسال درخواست، سفیر درخواست او را به علت شرایط جوی، مسافت و… نپذیرد. اما حالا درخواست زمان‌بندی‌شده بسیار مطمئن‌تر از قبل است! حالا دیگر با ارسال درخواست زمان‌بندی‌شده، در صورت پذیرش از طرف سفیر، مشتری می‌تواند اطمینان داشته باشد که درخواست او رزرو شده و همچنین می‌تواند اطلاعات سفیر را در اپلیکیشن مشاهده کند.

 

ویژگی های درخوسات زمان بندی شده برای مشتریان

این درخواست چه مزیتی‌هایی برای شما دارد؟

درخواست زمان‌بندی‌شده برای کسب و کارها و افرادی که تمایل به نظم و ترتیب دارند، بسیار مناسب است! این سرویس چند مزیت مهم برای این افراد دارد که در ادامه آنها را با شما به اشتراک می‌گذاریم: 

اطمینان از زمان‌بندی: با ثبت درخواست زمان‌بندی‌شده می‌توانید اطمینان داشته باشید که سفیر به موقع و در زمان مشخص در محل شما حاضر خواهد بود. این ویژگی به شما کمک می‌کند تا دغدغه‌ای برای ارسال سفارشات خود نداشته باشید و با خیالی آسوده به دیگر امور کسب و کار خود بپردازید.

هزینه کمتر: هزینه ارسال کالا از طریق درخواست زمان‌بندی‌شده، کمتر از درخواست‌های عادی الوپیک است. این مزیت برای صرفه‌جویی در مخارج برای کسب و کارها مناسب است.

برنامه منظم‌تر: با آگاهی از زمان ارسال کالاها، شما می‌توانید برنامه کاری مرتب‌تری داشته باشید و ذهن خود را از استرس‌ها و دغدغه‌های ارسال، رها کنید. کسب و کارهایی با تعداد ارسال بالا، می‌توانند ساعاتی از روز یا هفته را به ثبت درخواست در الوپیک اختصاص داده و با یک بار مراجعه به اپلیکیشن، برای تمام سفارش‌های هفته، در الوپیک درخواست‌های زمان‌بندی‌شده ثبت کنند.

 

مزایای درخواست زمان بندی شده در الوپیک

نحوه ثبت درخواست زمان‌بندی‌شده

شما می‌توانید با دانلود الوپیک و مراجعه به این اپلیکیشن، درخواست زمان‌بندی‌شده ثبت کنید.

دیدگاه ها

avatar