با مزایای “درخواست زمان‌بندی‌شده” آشنا شوید!

فرض کنید که تصمیم دارید یک بسته با پیک موتوری ارسال کنید! از حالا هم استرس دارید که آیا در لحظه‌ای که می‌خواهید، پیک موتوری پیدا می‌شود یا نه؟ در این شرایط چه کار می‌توانید بکنید؟ نگران نباشید چون درخواست زمان‌بندی‌شده را برای همین روزها گذاشته‌اند! امکان درخواست زمان‌بندی‌شده الوپیک با ویژگی‌های بسیار مهمی به روز شده و از حالا در اپلیکیشن الوپیک در اختیار شماست!

درخواست زمان‌بندی‌شده چیست؟

منظور از ارسال درخواست زمان‌بندی‌شده (Reserved orders)، همان رزرو کردن پیک است. این امکان همیشه در اپلیکیشن الوپیک وجود داشته اما حالا با یک تغییر بزرگ بروزرسانی شده است! حالا دیگر می‌توانید از یک ماه قبل درخواست زمان‌بندی‌شده ثبت کنید و خیالتان از رسیدن به موقع سفیر به مقصد راحت باشد.

ثبت درخواست زمان‌بندی‌شده در گذشته به معنای اطمینان از انجام درخواست نبود و ممکن بود در زمان ارسال درخواست، سفیر درخواست او را به علت شرایط جوی، مسافت و… نپذیرد. اما حالا درخواست زمان‌بندی‌شده بسیار مطمئن‌تر از قبل است!

حالا دیگر با ارسال درخواست زمان‌بندی‌شده، در صورت پذیرش از طرف سفیر، مشتری می‌تواند اطمینان داشته باشد که درخواست او رزرو شده و همچنین می‌تواند اطلاعات سفیر را در اپلیکیشن مشاهده کند.
از طرفی در صورتی که سفیر درخواست رزرو را لغو کند، سیستم به سرعت سفیر دیگری را جایگزین می‌کند تا درخواست راس زمان مشخص شده انجام شود.

 

ویژگی های درخوسات زمان بندی شده برای مشتریان

این درخواست چه مزیت‌هایی برای شما دارد؟

درخواست زمان‌بندی‌شده برای کسب و کارها و افرادی که تمایل به نظم و ترتیب دارند، بسیار مناسب است!

این سرویس چند مزیت مهم برای این افراد دارد که در ادامه آنها را با شما به اشتراک می‌گذاریم:

 

اطمینان از زمان‌بندی: با ثبت درخواست زمان‌بندی‌شده می‌توانید اطمینان داشته باشید که سفیر به موقع و در زمان مشخص در محل شما حاضر خواهد بود. این ویژگی به شما کمک می‌کند تا دغدغه‌ای برای ارسال سفارشات خود نداشته باشید و با خیالی آسوده به دیگر امور کسب و کار خود بپردازید.

هزینه مقرون به صرفه: هزینه ارسال کالا از طریق درخواست زمان‌بندی‌شده، بر اساس شرایط زمان ارسال محاسبه می‌شود. به طوری که محاسبه قیمت درخواست زمانبندی شده بر اساس شرایط زمان انجام درخواست محاسبه می‌شود. به طوری که اگر قیمت در زمان ارسال پایین‌تر باشد، مابه التفاوت قیمت به حساب شما بازگردانده می‌شود.

برنامه منظم‌تر: با آگاهی از زمان ارسال کالاها، شما می‌توانید برنامه کاری مرتب‌تری داشته باشید و ذهن خود را از استرس‌ها و دغدغه‌های ارسال، رها کنید. کسب و کارهایی با تعداد ارسال بالا، می‌توانند ساعاتی از روز یا هفته را به ثبت درخواست در الوپیک اختصاص داده و با یک بار مراجعه به اپلیکیشن، برای تمام سفارش‌های هفته و ماه، در الوپیک درخواست‌های زمان‌بندی‌شده ثبت کنند.

مزایای درخواست زمان بندی شده در الوپیک

نحوه ثبت درخواست زمان‌بندی‌شده

شما می‌توانید با دانلود الوپیک و مراجعه به اپلیکیشن، زمان ارسال بین گزینه حالا و بعدا، گزینه بعدا را انتخاب کنید و اطلاعات خواسته شده را با دقت تکمیل کرده و درخواست زمان‌بندی‌شده را ثبت کنید.

دیدگاه ها

avatar

سرویس پیک اختصاصی (DEDICATE) چیست؟

زمان مطالعه: 10 دقیقه
مراحل درخواست سرویس اختصاصی برای ارسال درخواست سرویس اختصاصی دو راه پیش روی شما قرار دارد: از طریق وبسایت یا اپلیکیشن الوپیک. شما می‌توانید وارد سایت شده و پس از ورود به پنل کاربری گزینه پیک اختصاصی را انتخاب کنید....