با مزایای “درخواست زمان‌بندی‌شده” آشنا شوید!

فرض کنید که تصمیم دارید یک بسته با پیک موتوری ارسال کنید! از حالا هم استرس دارید که آیا در لحظه‌ای که می‌خواهید، پیک موتوری پیدا می‌شود یا نه؟ در این شرایط چه کار می‌توانید بکنید؟ نگران نباشید چون قابلیت رزرو درخواست‌ها را برای همین روزها گذاشته‌اند! امکان رزرو درخواست‌های الوپیک با ویژگی‌های بسیار مهمی به روز شده و از حالا در اپلیکیشن الوپیک در اختیار شماست!

درخواست رزرو شده چیست؟

منظور از ارسال درخواست رزرو ‌شده (Reserved orders)، همان رزرو کردن پیک است. این امکان تا پیش از این تنها برای زمان‌بندی درخواست‌ها قابل انجام بوده، اما حالا با یک تغییر بزرگ بروزرسانی شده است! حالا دیگر می‌توانید تا یک ماه بعد درخواست خود را رزرو کنید و خیالتان از رسیدن به موقع سفیر به مقصد راحت باشید.

ثبت درخواست رزرو ‌شده در گذشته به معنای اطمینان از انجام درخواست نبود و ممکن بود در زمان ارسال، سفیر درخواست را به علت شرایط جوی، مسافت و… نپذیرد. اما حالا درخواست رزرو شده بسیار مطمئن‌تر از قبل است!

حالا دیگر با رزرو درخواست، در صورت پذیرش از طرف سفیر، مشتری می‌تواند اطمینان داشته باشد که درخواست راس زمان مشخص شده انجام می‌شود و همچنین می‌تواند اطلاعات سفیر را در اپلیکیشن مشاهده کند.
از طرفی در صورتی که سفیر درخواست را لغو کند، سیستم به سرعت سفیر دیگری را جایگزین می‌کند

ویژگی های درخوسات زمان بندی شده برای مشتریان

قابلیت رزرو درخواست‌ها چه مزیت‌هایی برای شما دارد؟

رزرو درخواست‌ها برای کسب و کارها و افرادی که تمایل به نظم و ترتیب دارند، بسیار مناسب است!

این سرویس چند مزیت مهم برای کسب‌وکارها دارد که در ادامه آنها را با شما به اشتراک می‌گذاریم:

اطمینان از انجام درخواست: با ثبت درخواست رزرو ‌شده می‌توانید اطمینان داشته باشید که سفیر به موقع و در زمان مشخص در  مبدا حاضر خواهد شد. این ویژگی به شما کمک می‌کند تا دغدغه‌ای برای ارسال سفارشات خود نداشته باشید و با خیالی آسوده به دیگر امور کسب و کار خود بپردازید.

برنامه منظم‌تر: با آگاهی از زمان ارسال کالاها، شما می‌توانید برنامه کاری مرتب‌تری داشته باشید و ذهن خود را از استرس‌ها و دغدغه‌های ارسال، رها کنید. کسب و کارهایی با تعداد ارسال بالا، می‌توانند ساعاتی از روز یا هفته را به ثبت درخواست‌های یک یا چند مقصده در الوپیک اختصاص داده و با یک بار مراجعه به اپلیکیشن، برای تمام سفارش‌های هفته و ماه، درخواست‌های رزرو ‌شده ثبت کنند.

مزایای درخواست زمان بندی شده در الوپیک

نحوه ثبت درخواست رزرو ‌شده

شما می‌توانید با دانلود الوپیک وارد بخش ثبت درخواست شوید و پس از انتخاب سرویس مورد نظر، مبدا و مقصد، زمان ارسال را از بین گزینه حالا و بعدا، گزینه بعدا را انتخاب کرده و در بخش تنظیمات روز، ساعت و دقیقه انجام درخواست را ثبت کنید.

3
دیدگاه ها

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
مهسا احمدیرضاضرونیامیرارسلان افشاری Recent comment authors
newest oldest most voted
رضاضرونی
Guest
رضاضرونی

دریافت رمز پویا غیرحضوری

امیرارسلان افشاری
Guest
امیرارسلان افشاری

سلام وانت جهت حمل میوه بسته بندی برای بهشت زهرا

مهسا احمدی
Editor
مهسا احمدی

سلام وقت بخیر، لطفا برای استفاده از سرویس پیک اختصاصی با واحد فروش ۰۲۱۴۱۵۸۱۴۸۱ در ارتباط باشید.

الوپیک سفارشی بگیر

زمان مطالعه: 10 دقیقه
ثبت درخواست با انتخاب مبدا و مقصد پس از ورود به اپلیکیشن، سرویس مورد نظرتان را انتخاب کنید. مبدا را روی نقشه مشخص کرده و در باکسی که برای شما فعال می‌شود پلاک، واحد، اسم فرستنده و شماره‌ای برای هماهنگی...

از الوپیک تلفنی، وانت و پیک موتوری بگیر

در صورتی که اپلیکیشن الوپیک را در گوشی خود ندارید، یا دسترسی شما به اینترنت قطع شده، می‎‌توانید با یک تماس به شماره تلفن ۰۲۱۴۱۵۸۱۵۸۱ درخواست پیک موتوری یا وانت بار سبک و سنگین بدهید.پشتیبانان الوپیک به صورت تلفنی درخواست...