مزایای همکاری با الوپیک برای افراد جویای شغل پیک موتوری

الوپیک به عنوان سریعترین و مطمئن ترین اپلیکیشن سرویس دهنده آنلاین  پیک موتوری در تهران فعالیت میکند و کلیه خدمات الوپیک زیر نظر اتحادیه صنف وانت بار و پیک موتوری تهران است.در الوپیک پتانسیل بالایی برای اشتغال زایی وجود دارد و میتواند کمک بزرگی برای رفع مشکل بیکاری در شهر تهران باشد.

اگر به دنبال شغل پیک موتوری و استخدام شدن در این صنف هستید میتوانید با مزایایی که الوپیک برای شما دارد آشنا شوید :

ساعات کاری آزاد : بر خلاف سایر سرویس دهنده های پیک موتوری که به صورت سنتی فعالیت میکنند. در الوپیک ما هیچکس را مجبور نمیکنیم که در ساعات تعیین شده توسط ما کار کند. افراد میتوانند هر ساعتی از شبانه روز که تایم آزاد دارند و علاقه دارند در آن ساعات درآمدی داشته باشند خودشان را در سیستم آنلاین کنند و سفارشات را انجام بدهند.

در الوپیک ساعات کاری کاملا در دست شخص پیک است و میتواند هر چند ساعت در روز که وقت داشت سفارشات را انجام بدهد.

درآمد بالا : افراد زیادی از اپلیکیشن الوپیک برای ارسال بسته های خود استفاده میکنند و طبیعی است وقتی برای این سیستم کار کنید میتوانید درآمد بسیار بالایی داشته باشید زیرا همیشه سفارش دارید و هرچه ساعات بیشتری در سیستم آنلاین باشید , درآمد بیشتری هم خواهید داشت.

در الوپیک به صورت روزانه با شما تسویه حساب میکنیم و درآمد هر روز کاری تان در پایان همان روز به حسابتان واریز میشود.

مشتریان ما از همه منطقه های تهران سفارشات خود را ثبت میکنند و شما میتوانید در محل زندگی خودتان به مشتریان سرویس بدهید و سفارشات آنها را انجام بدهید

قابلیت رشد : یکی از امکانات الوپیک این است که بعد از هر سفارش مشتری به عملکرد شما امتیاز و نظر میدهد. طبیعی است که اگر شما سفارشات را به موقع انجام بدهید و برخورد مناسبی با مشتری داشته باشید میتوانید امتیاز بالایی کسب کنید و این امتیاز بالا کمک میکند در آینده تعداد درخواست های بیشتری داشته باشید که نتیجه آن افزایش میزان درآمدتان است.

اعتبار : افرادی که در الوپیک مشغول به کار میشوند به صورت کامل تحت نام برند الوپیک فعالیت میکنند و تجهیزاتی مانند : کلاه ایمنی  , کاور و صندوق با طرح و رنگ الوپیک به آنها تحویل داده میشود و همین باعث میشود وقتی برای انجام سفارشات به مشتری مراجعه میکنید یک حس اطمینان و آسودگی خیال برای مشتری ایجاد کنید.

مشتری متوجه میشود که  سفارش او توسط یک شخص انجام نمیشود بلکه یک مجموعه بزرگ تحت نظارت و قوانین لازم مسئولیت انجام سفارش را بر عهده دارد.

مواردی که مطالعه کردید بخشی از مزایای استخدام شدن در الوپیک به عنوان پیک موتوری است. ما هیچ محدودیت درآمدی یا زمانی برای پیک ها در نظر نگرفته ایم و افراد میتوانند با توجه به تلاش خودشان به هر میزان درآمد برسند.

در همین رابطه بخوانید :

مراحل استخدام در الوپیک

دیدگاه ها

avatar

با «پرداخت آنی»، بدون اسکناس پرداخت کنید

زمان مطالعه: 3 دقیقه
  این روزها هر چیزی به‌خصوص اسکناس که از فردی به فردی دیگر جابجا می‌شود، می‌تواند در چرخه انتقال ویروس کرونا موثر باشد. در این میان اسکناس‌ها به عنوان عامل انتقال بیش از ۳۰۰۰ نوع ویروس، یکی از خطرناک‌ترین اشیاء...

الوپیک در پویش «با تو سفره‌ای رنگی می‌شود»

  “موسسه مردم نهاد «یکی هستیم» این روزها مشغول اجرای پویش بزرگی با نام «با تو سفره‌ای رنگ می‌گیرد» است” حمایت از کودکان کار با پویش «به یادت هستم» الوپیک در پویش قبلی این موسسه مردم نهاد با عنوان «به...