با الوپیک به استانبول تریپ کن!

مسابقه بزرگ الوپیک در راه است! با ما به استانبول سفر کنید! اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که در هفته بالای ۲۰ سفارش در الوپیک ثبت می‌کنند، حتما در مسابقه بزرگ ما شرکت کنید!

می‌دانستید ما چندین هزار مشتری داریم که در هفته بالای ۲۰ سفارش در الوپیک ثبت می‌کنند؟ این برای ما یک خبر بسیار عالی است زیرا باعث می‌شود به ادامۀ راه امیدوار شویم و برای جلب رضایت مشتریان خودمان، هر روز بیشتر از قبل تلاش کنیم. حالا برای تشکر از شما الوپیکی‌های عزیز، تصمیم گرفته‌ایم با همکاری تریپ یک مسابقه بزرگ برگزار کنیم! با ما همراه باشید تا بیشتر برایتان بگوییم!

 

جایزه مسابقه بزرگ الوپیک

مسابقه برای چه کسانی است؟

این مسابقه ویژه آن دسته از الوپیکی‌های عزیز است که در هفته حداقل ۲۰ بار از الوپیک سفارش می‌دهند. نوع سفارش هم هیچ تفاوتی ندارد! ممکن است شما ۲ بار سفارش سواری‌بار، ۱۶ بار سفارش پیک موتوری و ۲ بار سفارش الوفروش داده باشید. در هر حالت، اگر تعداد سفارش‌های شما حداقل ۲۰ مرتبه است، می‌توانید به راحتی در مسابقه بزرگ الوپیک شرکت کنید! هر ۲۰ سفارش شما در الوپیک معادل با یک شانس شرکت در مسابقه است. برای شرکت در مسابقه همین یک شرط کافی است و نیازی نیست شما کار خاصی انجام بدهید. ما خودمان آمار شما الوپیکی‌های عزیز را داریم!  😉 

مسابقه چه زمان برگزار می‌شود؟

برای شرکت در مسابقه زمان زیادی باقی نمانده است! عجله کنید و در همین هفته ۲۰ سفارش در الوپیک ثبت کنید چون تنها تا پایان همین هفته فرصت دارید. مسابقه ما از روز شنبه (۱۳۹۸/۱۱/۲۶) شروع شده و تا آخر هفته یعنی پایان روز جمعه (۱۳۹۸/۱۲/۹) ادامه خواهد داشت. توجه داشته باشید که سفارش‌های ثبت شده، قبل و بعد از این مهلت، مورد قبول الوپیک نیست. قرعه‌کشی نیز به محض پایان یافتن مسابقه آغاز خواهد شد و برنده خوش‌شانس ما در هفته آینده مشخص می‌شود!

جایزه شما چیست؟!

جایزه بزرگ شما یک سفر تفریحی است! تور ۴ شب و ۵ روزه برای سفر به یکی از زیباترین شهرهای جهان؛ استانبول! این تور باکیفیت با همکاری تریپ برای برنده تدارک دیده شده است. پس معطل نکنید و همین حالا در الوپیک سفارش بدهید!

26
دیدگاه ها

avatar
فرهاد
فرهاد

یعنی با همین موتورهای الوپیک می برید استانبول؟ ۵ روز رو که توی راهیم تا برسیم!
شوخی کردم.
طرح خوبیه ولی بهتر بود تعداد برنده ها رو بیشتر انتخاب میکردید. شرکت رقیب داره ۲ نفر میبره 🙂

امیر
امیر

سلام‌ پیام‌ شرکت درمسابقه برای من تازه چهارشنبه ۹۸/۱۱/۲۹ آمده بعد مسابقه ۹۸/۱۱/۲۶ الی ۹۸/۱۲/۲ هستش این چه مدل اطلاع رسانی هستش❓

سینا
سینا

اگر بالای ۲۰ تا سفارش داشته باشیم، شانس قرعه کشیمون بیشتر می شود؟

محمد حسین یزدی
محمد حسین یزدی

من و همکارم روزانه بیش از ۲۵ پیک از الوپیک میگیرم. الوپیک سریع و عالی …به امید برنده شدن ما در شرکت توسن تکنو

علیرضا میرزابزرگ
علیرضا میرزابزرگ

خیلی عالیه ، انگیزه کاربرا برای کار کردن با الو پیک بیشتر میشه

کیوان
کیوان

برده داری نوین روش جدید سرمایه داری

محمد حسین یزدی
محمد حسین یزدی

سلام . من و همکارم تو شرکت توسن تکنو روزانه بیش از ۲۵ درخواست داریم..امیدوارم برنده واقعی ما باشیم

البرز
البرز

تازه امروز به من اطلاع رسانی کردید
همیشه پیام هاتونو به من دیر میدید

میلاد
میلاد

البته ما سفر میکنی تریپ واسه ما نیست

HRS
HRS

ثبت نام خاصی داره!؟