معرفی مشتریان الوپیک – کافه شن

یکی از خدماتی که کافه های معتبر سطح تهران میتوانند به مشتریان خود ارائه کنند ارسال قهوه و سایر محصولاتشان از طریق پیک موتوری است.

زیرا بسیاری از مشتریان میخواهند در محل کار یا منزل خود از نوشیدن یک قهوه داغ لذت ببرند و چه چیزی بهتر از اینکه از کافه محبوب خود آن را سفارش بدهند و در کوتاه ترین زمان به دستشان برسد

کافه شن تهران با مدیریت آقای علی تنهایی با دو شعبه مختلف در : فشم (بعد از میدان اوشان) و میدان آرژانتین (ابتدای خیابان الوند) یکی از مشتریان خوب سرویس الوپیک است و برای ارسال سفارشات مشتریانش از اپلیکیشن الوپیک استفاده میکند.

از آنجا که سفیر های الوپیک در تمام نقاط شهر حضور دارند به راحتی میشود سفارش را در اپلیکیشن ثبت کرد و در کمترین زمان یکی از سفیرها برای گرفتن بسته به آدرس مبدا مراجعه میکند.

بعد از شروع سفارش میتوان مسیر حرکت پیک را از مبدا تا مقصد به صورت زنده روی نقشه مشاهده کرد و اطمینان داشت که بسته به موقع تحویل داده میشود.

همچنین هزینه های الوپیک در مقایسه با سرویس دهنده های سنتی پیک موتوری بسیار پایین است که این قیمت کم در مقایسه با کیفیت سرویس الوپیک باعث شده کافه شن استفاده از الوپیک را به سایر سرویس ها ترجیح بدهد.

اگر شما هم کسب و کاری مشابه کافه شن دارید و میخواهید سرویس مناسبی برای ارسال سفارش مشتریان پیدا کنید میتوانید اپلیکیشن الوپیک را در تلفن هوشمند خود نصب کنید و با ۵٫۰۰۰ تومان اعتبار اولیه رایگان کیفیت خدمات ما را تست کنید.

تیم الوپیک برای مدیریت و کارکنان کافه شن آرزوی موفقیت و شادکامی دارد.

دیدگاه ها

avatar

سرویس پیک اختصاصی (DEDICATE) چیست؟

زمان مطالعه: 10 دقیقه
مراحل درخواست سرویس اختصاصی برای ارسال درخواست سرویس اختصاصی دو راه پیش روی شما قرار دارد: از طریق وبسایت یا اپلیکیشن الوپیک. شما می‌توانید وارد سایت شده و پس از ورود به پنل کاربری گزینه پیک اختصاصی را انتخاب کنید....

با «پرداخت آنی»، بدون اسکناس پرداخت کنید

زمان مطالعه: 3 دقیقه
  این روزها هر چیزی به‌خصوص اسکناس که از فردی به فردی دیگر جابجا می‌شود، می‌تواند در چرخه انتقال ویروس کرونا موثر باشد. در این میان اسکناس‌ها به عنوان عامل انتقال بیش از ۳۰۰۰ نوع ویروس، یکی از خطرناک‌ترین اشیاء...