نحوه‌ی بزرگنمایی فونت در برنامه‌ی سفیران

اندازه‌ی فونت گوشی‌های موبایل همیشه مناسب نیست! گاهی ممکن است به دلیل نگاه کردن زیاد به نمایشگر موبایل، چشم ما خسته شده و نیاز باشد که فونت‌ها کمی درشت‌تر باشند. همچنین کم یا زیاد بودن نور محیط ممکن است در راحتی ما برای خواندن نوشته‌ها تاثیر بگذارد. البته بالا رفتن سن هم یکی از دلایل مهم در کاهش سطح بینایی است. در هر صورت گاهی نیاز داریم که اندازه‌ی فونت موبایل را بیشتر کنیم تا کار کردن با آن راحت‌تر باشد.

تغییر فونت نوشته‌ها در دستگاه‌های اندرویدی

با اینکه مراحل تغییر فونت در اکثر گوشی‌های اندوریدی یکسان است اما ممکن است تفاوت‌های کوچکی در منوی گوشی وجود داشته باشد.
برای مثال اگر گوشی‌ موبایل سامسونگ داشته باشید باید ابتدا به قسمت تنظیمات گوشی (setting) بروید. سپس قسمت صفحه نمایش (Display) و در نهایت فونت و بزرگ‌نمایی صفحه نمایش (Font size & style).

برای گوشی‌های هواوی یا شیائومی هم باید ابتدا به تنظیمات گوشی (setting) بروید. سپس نمایشگر (Display) و در نهایت اندازه‌ی فونت (Font Size).

دیدگاه ها

avatar

قرعه‌کشی نوروزی سفیران الوپیک

الوپیک برای قدردانی از سفیران عزیز یک قرعه‌کشی نوروزی در نظر گرفته است. برای شرکت در قرعه‌کشی کافیست وارد برنامه‌ی سفیران شوید و از قسمت باشگاه سفیران کار‌ت‌های مخصوص قرعه‌کشی را انتخاب کنید. به ازای هر کارت یک شانس بیشتر...

سرویس گوگل نویگیشن (Google Navigation) برای کاربران ایرانی فعال شد

از روز جمعه ۱۵ اسفند، پیدا کردن مسیرها در ایران از طریق اپلیکیشن‌های مسیریابی بسیار راحتر شد! سرویس گوگل نویگیشن (Google Navigation) که تا پیش از این برای کاربران ایرانی غیر فعال بود از دیروز در دسترس کاربران ایرانی قرار...