نسخه جدید الوپیک منتشر شد

اکنون که مدتی از ارائه نسخه اولیه اپلیکیشن الوپیک میگذرد توانستیم با توجه به نیازهای کاربران و برنامه توسعه اپلیکیشن امکاناتی را به آن اضافه کنیم که در نسخه جدید برای کاربران قابل استفاده است.

در ادامه این قابلیت های جدید در اپلیکیشن را معرفی میکنیم.

قابلیت ثبت چند سفارش

با استفاده از این قابلیت میتوانید چند سفارش مختلف با آدرس های مبدا و مقصد متفاوت در سیستم ثبت کنید و همه آنها به صورت همزمان انجام میشود.

قابلیت سفارش مجدد

در نسخه جدید اپلیکیشن میتوانید سفارش های گذشته خود را با یک کلیک به راحتی مجددا فعال کنید و دیگر نیازی به وارد کردن آدرس مبدا و مقصد ندارید. این قابلیت سرعت سفارش را چند برابر میکند

قابلیت برگشت

اگر نیاز شد که پیک بعد از رفتن به مقصد و تحویل بسته , چیزی را از مقصد برای شما برگرداند میتوانید این قابلیت را فعال کنید.برای مثال اگر بسته ای را ارسال کرده اید و میخواهید پیک رسید دریافت آن را برایتان بیاورد یا  بسته ای را برای شخصی فرستاده اید و در مقابل او هم برای شما بسته ای ارسال کند که این کارها را میتوانید با فعال کردن قابلیت برگشت انجام بدهید.

برای مسیر برگشت ۲۵% به هزینه مسیر رفت افزوده خواهد شد.اگر برای سفارش تک مسیره مبلغ ۱۰٫۰۰۰ تومان پرداخت میکنید در صورت فعال کردن قابلیت برگشت هزینه تمام شده سفارش ۱۲٫۵۰۰ تومان خواهد بود

پرداخت توسط گیرنده

اگر این گزینه انتخاب شود هزینه سفارش توسط شخص تحویل گیرنده و در مقصد پرداخت میشود و فرستنده فقط سفارش را در اپلیکیشن ثبت میکند.

انتخاب نوع پرداخت

گاهی اوقات کاربر نیاز دارد با آنکه در حسابش اعتبار کافی دارد ولی هزینه سفارش را نقدا پرداخت کند که در این مواقع میتواند نوع پرداخت هزینه سفارش را در اپلیکیشن به صورت نقدی یا اعتباری انتخاب کند.

آدرس های منتخب

اگر از آدرسی برای مبدا و مقصد به صورت مداوم استفاده میکنید در نسخه جدید میتوانید آن آدرس را به لیست آدرس های منتخب اضافه کنید و برای سفارشات بعدی به راحتی آن را انتخاب کنید. قابلیت ثبت آدرس های منتخب هم میتواند سرعت ثبت سفارشات را بسیار زیاد کند.

اینها امکاناتی هستند که در نسخه جدید اپلیکیشن سفارش آنلاین پیک موتوری – الوپیک گنجانده شده و از امروز برای کاربران قابل استفاده است.

برای استفاده از قابلیت های جدید باید نسخه اپلیکیشن خود را بروزرسانی کنید و اگر در مورد این تغییرات نظری یا پیشنهادی دارید میتوانید با واحد پشتیبانی الوپیک در میان بگذارید.مطمئن باشید نظرات شما برای تیم الوپیک بسیار با اهمیت است و در برنامه های توسعه اپلیکیشن از آن استفاده خواهد شد.

همکاران ما در واحد پشتیبانی آماده شنیدن پیشنهادات و انتقادات شما هستند.

دیدگاه ها

avatar