هدیه الوپیک به اولین کاربران

الوپیک به عنوان برترین اپلیکیشن سفارش اینترنتی پیک موتوری است که با استفاده از بستر اینترنت و موبایل میخواهد سرویس بسیار با کیفیت و قیمت مناسب ارائه کند و هم اکنون مراحل نهایی آماده سازی را میگذراند و در چند روز آینده نسخه نهایی اپلیکیشن آن برای سیستم عامل های اندروید و iOS برای دانلود عرضه می شود.

در حال حاضر و قبل از آماده شدن اپلیکیشن آفر ویژه ای برای پیش ثبت نام کاربران در نظر گرفته ایم. کلیه دوستانی که از حالا در سایت الوپیک به نشانی alopeyk.com ثبت نام کنند, یک کد اعتبار ۵٫۰۰۰ تومانی برایشان ارسال خواهد شد که میتوانند از این اعتبار برای اولین سفارش خود در اپلیکیشن الوپیک استفاده کنند.

برای دریافت این کد فقط کافیست به سایت الوپیک مراجعه کنید و با شماره همراه خود ثبت نام کنید و منتظر دریافت کد هدیه بمانید. دقت کنید که برای دریافت این کد فرصت زیادی باقی نمانده و به زودی ثبت نام برای کد هدیه خاتمه پیدا می کند و روند ثبت نام به صورت عادی انجام می شود.

دیدگاه ها

avatar

بهترین برند های موتور سیکلت از نگاه الوپیک

بهترین برند های موتور سیکلت را با ما بشناسید! ما همیشه در زمان انتخاب هر چیزی سعی می‌کنیم نیم‌نگاهی هم به بهترین برندها داشته باشیم. اما زمانی که پای خرید موتور سیکلت وسط باشد، خیلی بیشتر نیاز داریم تا بهترین...