همکاری الوپیک و بیار

الوپیک، بزرگترین ارائه دهنده خدمات حمل و نقل در تهران و البته به زودی در شهر های دیگر، با همکاری شرکت بیار که با یکپارچه سازی سوپر مارکت های سطح شهر قدم بزرگی در خدمت رسانی آنلاین برداشته است یک پیشنهاد ویژه برای مشترکین هر دو اپلیکیشن دارد .

معرفی وبسایت بیار
بیار در بهمن ماه ۱۳۹۴ با هدف عرضه کالای خرده فروشی در بستر اینترنت راه اندازی گردید. 
هدف بیار کمک به هموطنان در پرهیز از تردد غیر ضروری در سطح شهر و تامین مایحتاج روزانه ایشان با کیفیت بالا، قیمت مناسب (حداکثر به قیمت مصرف کننده) و در کوتاهترین زمان ممکن است. بدین منظور و در بدو امر، بیار با گردهم آوردن شبکه ای از سوپرمارکت های شهر تهران و ایجاد سامانه‌ای با تنوع هزاران محصول و ارائه سرویس ارسال رایگان سفارش در تمامی روزهای هفته و فراهم آوردن امکان پرداخت نقدی و آنلاین، لذت خریدی آسوده، آسان، سریع و امن را برای کاربران فراهم آورده است. 

همکاری مشترک

مشترکین محترم الوپیک می توانند با خرید از فروشگاه بیار و ثبت کد “ALOBIAR” ،  بیست درصد تخفیفِ ویژه تا سقف ۳۰/۰۰۰ تومان از الوپیک هدیه دریافت کنند.

خرید از وبسایت بیار

ibiar.com

دیدگاه ها

avatar

در رویداد (Iran Mobile Sumit) چه خبر بود؟

رویداد ایران موبایل سامیت تنها رویداد اختصاصی در زمینه اپلیکیشن‌ها و بازی‎های موبایلی در ایران است که طی دو روز با ظرفیت ۸۰۰ نفر در کتابخانه ملی ایران برگزار شد. با الوپیک همراه باشید تا به طور خلاصه با هم...

در الوکاپ (جام مسابقات چوگان) چه گذشت؟

 چوگان یک ورزش کاملا ایرانی است که در سراسر دنیا طرفداران بسیاری دارد. الوپیک در راستای حمایت از این ورزش باستانی، حامی این دوره از مسابقات چوگان شد و جام الوکاپ را در حضور ۱۰۰۰ تماشاگر برگزار کرد. این دوره...