پاسخ الوپیک به گلایه‌های پیک موتوری های سنتی

شرکت الوپیک از اواخر سال ۹۵ آغاز به کار کرده، در این مدت ۱۰۰ هزار نفر در این سامانه مشغول به کار هستند و حدود ۳ و نیم میلیون نفر از این سامانه استفاده کرده‌‌اند.

درآمد مشخص و شناور: به طور میانگین هر ساعت کار در این مجموعه ۱۰ هزار تومان برای سفیر درآمد دارد.

حذف مسیر اضافه: در گذشته پیک‌های موتوری ۲ مسیر رفت و برگشت را می‌رفتند و ناگزیر به برگشت به مبدا برای سرویس‌گیری دوباره بودند، اما اکنون نزدیک‌ترین درخواست در فاصله ۳۰۰ تا ۴۰۰ متری راننده ارایه می‌شود.

 محیط کاری مناسب: شاغلان در این سامانه علاوه بر درآمد بیشتر، بهبود اوضاع از جمله زمان آزاد، حساب و کتاب شفاف، نبود پارتی‌بازی در سرویس‌دهی و محیط کاری بهتر را می‌بینند.

تسهیلات ویژه: همچنین تسهیلات اضافه‌ای از جمله باشگاه سفیران و پیگیری مشکلات نیز ارایه می‌شود ضمن اینکه شرکت در حال مذاکره با تولیدکننده موتورسیکلت و نه نمایندگی دست چندم برای فروش اقساطی موتور است.

هوشمند سازی: هوشمند شدن یک روند جهانی است و تغییر کسب‌وکارها از سنتی به اینترنتی در بخش‌های مختلف صنعت در حال وقوع است؛ این طور نیست که با روی کار آمدن این مجموعه، پیک‌های سنتی ورشکست شده باشند، بلکه الوپیک تنها به تسریع این تحولات کمک کرده‌ است.

متن کامل این خبر را در خبرگزاری فارس بخوانید

دیدگاه ها

avatar

با «پرداخت آنی»، بدون اسکناس پرداخت کنید

زمان مطالعه: 3 دقیقه
  این روزها هر چیزی به‌خصوص اسکناس که از فردی به فردی دیگر جابجا می‌شود، می‌تواند در چرخه انتقال ویروس کرونا موثر باشد. در این میان اسکناس‌ها به عنوان عامل انتقال بیش از ۳۰۰۰ نوع ویروس، یکی از خطرناک‌ترین اشیاء...

الوپیک در پویش «با تو سفره‌ای رنگی می‌شود»

  “موسسه مردم نهاد «یکی هستیم» این روزها مشغول اجرای پویش بزرگی با نام «با تو سفره‌ای رنگ می‌گیرد» است” حمایت از کودکان کار با پویش «به یادت هستم» الوپیک در پویش قبلی این موسسه مردم نهاد با عنوان «به...