چجوری با الوپیک درآمدم رو ۳ برابر کردم ؟

منم مثل اکثر شما خیلی روزا بوده که به درآمد بیشتر فکر کردم، دانشجو بودم و مخارج تحصیل با پولی که از پدرم میگرفتم جور در نمیومد. دنبال شغل های زیادی رفتم و بخاطر دانشجو بودنم نمیتونستم کار خوبی پیدا کنم.
تا اینکه یک روز وقتی از تاکسی موتور الوپیک استفاده می کردم متوجه شدم همکلاسیم میخواد منو جا به جا کنه، از دیدنش تعجب کردم و در مورد کار تو الوپیک ازش سوال پرسیدم، جواب خیلی جالبی بهم داد:
گفت من در حال گذراندن دوران دانشگاه هستم و تصمیم دارم در نهایت در یک شرکت خوب در قسمت نرم افزار کار کنم، در حال حاضر چون نمیتونم تمام وقت جایی کار کنم تصمیم گرفتم با موتوری که دارم کسب درآمد کنم.
و چه جایی بهتر از الوپیک ؟ وقتی بتونی با اپلیکیشن کار کنی همه چی عالیه و تو به عنوان یک سفیرِ آنلاین از هر ساعتی که بخوای میتونی شروع به کار کنی. حرفاش خیلی منو به فکر فرو برد و ناخودآگاه یاد موتور بابام افتادم که یه گوشه پارکینگ افتاده و هیچکس ازش استفاده نمیکنه . وقت رو تلف نکردم و فردا صبح موتورو بردم تعمیرگاه تا منم از اونور برم دفتر الوپیک واسه ثبت نام .
امسال من ترم آخرم تو دانشگاه رو میگذرونم و تصمیم دارم تو یه شرکت خیلی خوب تو قسمت مهندسی نرم افزار مشغول بشم،  ولی برای بعد از ظهر ها به کاری جز الوپیک فکر نمیکنم.

الکی که نیست، صحبت روزی ۲۰۰/۰۰۰ تومان درآمده … !

دیدگاه ها

avatar