بدون مراجعه حضوری به دفتر الوپیک، استخدام شوید!

اگر می‌خواهید استخدام الوپیک شوید، کافیست به کارشناسان ارشد جذب میدانی الوپیک اعتماد کرده و مدارک خود را به آنها نشان بدهید. تمام مراحل استخدام شما توسط کارشناس ارشد جذب میدانی و بدون مراجعه حضوری انجام می‌شود. با استخدام در الوپیک برای خودتان کار کنید و روزی ۲۰۰ هزار تومان درآمد تضمین‌شده داشته باشید!

برای رفاه حال شما سفیران گرامی، الوپیک شرایط استخدام غیر حضوری را برای شما فراهم کرده است. شما می‌توانید بدون مراجعه حضوری به دفتر استخدام الوپیک، توسط کارشناس ارشد جذب میدانی الوپیک استخدام شوید. 

مشخصات کارشناسان ارشد جذب میدان الوپیک

برای جلوگیری از هرگونه کلاهبرداری از سوی متخلفان، الوپیک لیست کارشناسان ارشد جذب میدانی مورد تایید خود را منتشر کرده تا شما سفیران گرامی با تطبیق مشخصات نماینده الوپیک، مدارک خود را جهت رویت و اسکن به دست او بسپارید.

همچنین علاوه بر مدارک لازم، باید ۲ عدد سفته نیز به عنوان حسن انجام کار تحویل نماینده الوپیک شود. بعد از طی این مراحل، سفیر مورد تایید قرار گرفته و می‌تواند با دانلود نرم‌افزار سفیران از کافه بازار و یا دانلود به صورت مستقیم شروع به کار کرده و درخواست دریافت نمایند.

بدیهی است سایر کارشناسان جذب الوپیک می‌توانند سفیرانی که به آنها مراجعه می‌کنند را پیش ثبت‌نام کرده تا مراحل بعدی جهت ارائه مدارک و تحویل سفته در دفتر ثبت نام الوپیک انجام شود.

  • امید جاویدانی ۰۹۳۵۲۹۷۴۰۷۰ میدان امام خمینی
  • میلاد قره زاده ۰۹۳۶۱۶۶۲۴۴۵ میدان امام خمینی
  • فریبرز ربانی ۰۹۱۹۰۳۵۱۳۷۶ میدان حر
  • رامین عموزاد ۰۹۰۵۶۹۸۱۲۷۶ میدان گمرک
  • علی کمندانی ۵۰۴ ۵۷۶۹ ۰۹۳۸ خاوران

 

نمایندگان جذب میدانی الوپیک

6
دیدگاه ها

avatar
امید
امید

سلام وقت بخیر،محدودیتی برای سال تولید مدل موتور وجود داره یا نه؟!

عقیل کاظم زاده
عقیل کاظم زاده

می خوام استخدام بشم

عقیل کاظم زاده
عقیل کاظم زاده

می خوام استخدام الو پیک شوم