کمک الوپیک برای ساماندهی به سیستم پیک موتوری ها

یکی از مشکلاتی که در سیستم های سنتی پیک موتوری وجود دارد این است که اکثر نیروها ساماندهی نشده هستند و کنترلی روی آنها نیست و این موضوع در مورد افرادی که به صورت شخصی کار پیک را انجام میدهند نیز صادق است ولی ما در الوپیک قوانین خاصی برای ساماندهی به افرادی که قصد دارند سفیر الوپیک باشند داریم که این قوانین برای همه آنها الزامی است.

در ادامه با تعدادی از آنها آشنا میشوید :

تمام سفیران باید از کلاه ایمنی استفاده کنند زیرا علاوه بر الزام قانونی آن، این موضوع برای حفظ امنیت جانی شخص نیز موثر است و کلاه ایمنی از طرف ما در اختیار تمامی اشخاص قرار میگیرد.

به همراه داشتن کارت موتور , بیمه و گواهینامه معتبر برای تمامی سفیران الزامی است و افرادی که این مدارک را نداشته باشند نمیتوانند به عنوان سفیر با ما همکاری کنند.

رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و سرعت مطمئنه در تمامی مسیرها الزامی است زیرا عمل به قانون باعث افزایش کیفیت خدمات رسانی توسط سفیر است.

بسته هایی که از طریق الوپیک ارسال میشوند دارای سایز و حجم مشخصی هستند و ما هرگز از موتور سیکلت به عنوان وانت استفاده نخواهیم کرد.

سفیران موظف هستند که به خواسته مشتری احترام بگذارند و طبق نظر و راهنمایی او برای حمل مرسوله اقدام کنند و بدانند که در الوپیک همیشه حق با مشتری است.

سفیرانی که امتیاز کمی از مشتری برای ارائه خدمات دریافت میکنند, مشتریان کمتری دارند زیرا یکی از اولویت های کاربران برای انتخاب سفیر توجه به امتیازها و نظراتی است که سفیر الوپیک در سفارشات گذشته کسب کرده است.

اینها نمونه ای از قوانینی است که الوپیک برای ساماندهی سفیران خود ایجاد کرده و دقت خاصی برای هرچه بهتر انجام شدن آن دارد و افرادی که نمیتوانند با این قوانین کنار بیایند مورد تذکر قرار میگیرند و در صورت تکرار تخلفات ادامه همکاری با آنها میسر نخواهد بود.

دیدگاه ها

avatar