در یلدای آبی الوپیک جوایز شگفت‌انگیزی در انتظار شماست

شب یلدا در کشور ما همیشه جایگاه خاصی داشته است و به همین مناسبت الوپیک برای دومین سال کمپین یلدای آبی را با جوایز ویژه در بخش سفیران و هم برای مشتریان برگزار می‌کند.

برای شرکت در این کمپین کافی است سری به باشگاه سفیران یا باشگاه مشتریان الوپیک بزنید، از امتیازهای خود خرج  و شانس خود را امتحان کنید.

در بلند ترین شب سال و با شرکت در یلدای آبی، اعتبار رایگان دریافت کنید! (ویژه مشتریان)

مشتری عزیز مجموع امتیازهای شما در باشگاه مشتریان، جوایز ویژه‌ای را برای شما به همراه خواهد داشت. شما می‌توانید امتیازهای خود را به کارت قرعه‌کشی یلدای آبی تبدیل و در قرعه‌کشی شرکت کنید!

کارت قرعه کشی کمپین یلدای آبی الوپیک ویژه مشتریان
کارت قرعه کشی کمپین یلدای آبی الوپیک ویژه مشتریان

با خرج ۲۵۰۰ امتیاز، ۱ شانس برای شرکت در قرعه‌کشی ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان اعتبار الوپیک و با ۱۵۰۰ امتیاز، ۱ شانس برای اعتبار یک میلیون تومانی دریافت خواهید کرد.

هر چه تعداد کارت‌ بیشتری خریداری کنید، شانس شما برای برنده شدن بیشتر می‌شود.

مهلت شرکت در قرعه‌کشی یلدای آبی تا دوشنبه ۲۹ آذر است و قرعه‌کشی آن، سه‌شنبه ۳۰‌ام آذر برگزار می‌شود.

در کمپین یلدای آبی  شرکت کنید و شیائومی  Poco M2  برنده شوید (ویژه سفیران)

همین حالا وارد باشگاه سفیران شوید و به امتیازهایی که تا کنون ذخیره کرده‌اید؛ نگاه کنید. چند امتیاز دارید؟ با خرج این امتیازها می‌توانید کارت‌های قرعه‌کشی را خریداری کنید تا شانس شرکت در قرعه کشی یلدایی الوپیک را داشته باشید. هر چه امتیاز بیشتری خرج کنید، شانس بیشتری هم خواهید داشت.

جوایز ویژه این قرعه‌کشی شامل ۱ ست کامل لباس حرفه‌ای موتورسواری، ۲ عدد گوشی شیائومی Poco M2 و ۸ عدد پاوربانک است.

امتیاز لازم برای دریافت هر کدام از کارت‌های جایزه متفاوت است. شما می‌توانید با داشتن امتیاز کافی، کارت قرعه‌کشی برای جایزه مورد نظرتان را دریافت کنید.

نگران نباشید با هر امتیازی که داشته باشید، شانسی برای برنده شدن خواهید داشت.

قوانین کمپین یلدای آبی برای سفیران

برای شرکت در قرعه‌کشی وارد باشگاه سفیران شوید و با توجه به امتیازی که دارید، یکی از کارت‌های قرعه‌کشی را خریداری کنید. امتیاز موردنیاز شما برای هر یک از کارت‌های قرعه‌کشی به شرح زیر است:

  • ست کامل موتورسواری: ۱۰۰۰۰۰ امتیاز
  • گوشی شیائومی پوکو ام ۲: ۵۰۰۰۰ امتیاز
  • پاوربانک: ۲۵۰۰۰
کارت قرعه کشی کمپین یلدای آبی الوپیک ویژه سفیران
کارت قرعه کشی کمپین یلدای آبی الوپیک ویژه سفیران
کارت قرعه کشی کمپین یلدای آبی الوپیک ویژه سفیران

مهلت شرکت در قرعه‌کشی یلدای آبی تا دوشنبه ۲۹ آذر است و قرعه‌کشی آن هم سه‌شنبه ۳۰‌ام آذر در شب یلدا به صورت لایو در صفحه اینستاگرام سفیران الوپیک برگزار می‌شود.

دیدگاه ها

avatar

نکات مهم درباره بهترین شیوه بسته‌بندی سفارش‌ها برای ارسال

وقتی مشتری چیزی از فروشگاه آنلاین شما می‌خرد، سفارش او مسیر پرپیچ‌وخمی را طی می‌کند تا به دستش برسد. بسته‌ها ممکن است در هنگام ارسال تکان بخورند، روی زمین بیفتند یا یک جعبه سنگین‌تر روی آن‌ها قرار بگیرد. بسته‌بندی فقط...

آشنایی با ارائه خدمات تحویل (Delivery as a Service) + ۱۰ نکته برای انتخاب بهتر

شما هم از آن دسته فروشندگانی هستید که مستقیم با مصرف‌کنندگان در ارتباط است؟ از چه روشی برای رساندن سفارش‌ها به دست مشتریان استفاده می‌کنید؟ میزان رضایت مشتریان از روش‌های تحویل شما چقدر است؟ بسیاری از برندهایی که مستقیم با...