یلدای آبی

تا جشنواره یلدای آبی الوپیک فرصت زیادی باقی نمانده و شما می‌توانید تا روز پایان جشنواره شانس خود را برای برنده شدن بیشتر کنید.
الوپیک به مناسبت یلدا برای کاربران خود ۲ جایزه ۲٫۵ میلیون تومانی اعتباری و پنج جایزه ۱ میلیون تومانی اعتباری در نظر گرفته که شما می‌توانید با چند روش ساده در قرعه‌کشی شرکت کنید.

شرکت در جشنواره با استفاده از امتیاز باشگاه مشتریان

برای شرکت در قرعه‌کشی کافیست سری به باشگاه مشتریان الوپیک بزنید و با توجه به امتیازاتی که ذخیره کرده‌اید یکی از دو کارت ۱۰۰ هزار امتیازی یا ۵۰هزار امتیازی را دریافت کنید.
برای جایزه ۲٫۵ میلیون تومانی اعتباری الوپیک، کارت ۱۰۰ هزار امتیازی و برای جایزه ۱ میلیون تومانی اعتباری الوپیک، کارت ۵۰ هزار امتیازی را خریداری کنید.

شرکت در جشنواره با ثبت ۵ درخواست

در صورتی که میزان امتیازات شما برای دریافت کارت‌های قرعه‌کشی کافی نیست، پیشنهاد دیگری برایتان داریم. شما می‌توانید تا پایان روز جمعه (۲۸آذرماه) حداقل ۵ درخواست از سرویس‌های الوپیک ثبت کنید و در قرعه کشی ۳ جایزه ۱ میلیون تومانی شرکت کنید.

دیدگاه ها

avatar

چرا شرکت‌های B2B باید به تحویل فوری در روز خرید به عنوان وجه تمایز نگاه کنند؟

تحویل فوری در روز خرید دیگر تنها محدود به خرده‌فروشان و خواروبارفروشان نیست.  وسیع‌تر نگاه کنید! تصور کنید که یک مکانیک همین امروز نیاز به شمع موتور دارد، یا یک مریض داروهای یک نسخه را تا عصر باید تحویل بگیرد...

آیا کسب‌وکارهای کوچک می‌توانند گزینه تحویل در همان روز را داشته باشند؟

یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های کسب‌وکارهای کوچک نسبت به یک کسب‌وکار بزرگ این است که می‌توانند با روش‌های شخصی‌تر کار کنند و همین امر به روابط صمیمانه‌تر با مشتری ختم می‌شود. روش‌های خرید مردم روز به روز تغییر می‌کنند و صاحبان...