ارسال صبحانه در مشهد

گاهی وقت‌ها دلمان می‌خواهد امروزمان با روزهای دیگر متفاوت باشد؛ یک جور دیگر از خواب بیدار شویم و زندگی را جشن بگیریم. و برای چنین کاری، چه چیزی بهتر از اینکه از صبحانه آغاز کنیم؟

صبحانه وعده‌ای است که روز ما را تحت‌ تاثیر خود قرار می‌دهد. برای مثال اگر روزتان را با یک صبحانۀ معمولی و ناامیدکننده یا -حتی بدتر- بدون صبحانه شروع کنید، به احتمال زیاد باقی روز را هم به همان حال ادامه خواهید داد اما اگر روزتان را با یک صبحانه هیجان انگیز شروع کنید، همه چیز تغییر خواهد کرد و به احتمال قوی باقی روز شما هم جذاب و فوق العاده خواهد بود.

“اگر روزتان را با یک صبحانه هیجان انگیز شروع کنید، همه چیز تغییر خواهد کرد”

شهر مقدس مشهد هم یکی از کلان‌شهرهای مهم ایران است که با رستوران‌ها و کافه‌های بسیار، آغوش خود را به روی مردم و مسافران پر تعداد و همیشگیش گشوده است. اما اگر یک روز تصمیم بگیرید در منزل یا هتل محل اقامتتان با صبحانه‌ای خاص در شهر مشهد روز فوق‌العاده‌ای را برای خود بسازید، چکار می‌کنید؟

می‌توانید برای تجربۀ یک صبحانۀ خاص و هیجان انگیز، صبح زود به خیابان بروید و پرسان پرسان یا با جست و جو در اینترنت، به دنبال کافه یا رستورانی مخصوص صبحانه در مشهد بگردید؛ اما الوپیک راه‌حلی دارد تا شما همان‌طور که در گرمای تخت نرم و راحتتان لم داده‌اید، نه تنها به یک صبحانۀ هیجان انگیز فکر کنید، بلکه درب خانه‌ هم به دستتان برسد. چطور؟

“صبحانۀ خود را سفارش دهید و سپس با اپلیکیشن الوپیک آدرس و موضوع را وارد کنید”

کافی است از هرکجا که علاقه دارید، سفارش صبحانه را در مشهد انجام دهید و صبحانه‌یتان را به صورت اینترنتی یا تلفنی سفارش دهید و سپس برای ارسال صبحانه، الوپیک سفارش دهید. سفیران الوپیک را همه جا می‌بینید و می‌دانید که هر بسته‌ای را سریع به مقصد می‌رسانند؛ در نتیجه اطمینان دارید که صبحانۀ شما هم داغ و تازه سر میز می‌رسد.

برای اینکار می‌توانید از پیک‌های موتوری یا سواری مخصوص حمل بار الوپیک، استفاده کنید؛ صبحانۀ خود را سفارش دهید و سپس با اپلیکیشن الوپیک آدرس و موضوع را وارد کنید. پس از آن به‌راحتی می‌توانید صبحانه مورد علاقه‌یتان را درب منزل تحویل بگیرید و با خیال آسوده صبحانۀ خاصتان را در خانه به همراه دوستان و عزیزان یا به تنهایی صرف کنید.

دیدگاه ها

avatar

سرویس پیک اختصاصی (DEDICATE) چیست؟

زمان مطالعه: 10 دقیقه
مراحل درخواست سرویس اختصاصی برای ارسال درخواست سرویس اختصاصی دو راه پیش روی شما قرار دارد: از طریق وبسایت یا اپلیکیشن الوپیک. شما می‌توانید وارد سایت شده و پس از ورود به پنل کاربری گزینه پیک اختصاصی را انتخاب کنید....