چت آنلاین

چت آنلاین یکی از گزینه‌های رایگان برای ارتباط سریع با بخش پشتیبانی الوپیک است که برای سهولت برطرف کردن نیازهای این عزیزان در نظر گرفته شده است. از مزایای این گزینه، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سرعت پاسخگویی بالا

    از مزایای اصلی چت آنلاین این است که هر ساعت از شبانه‌روز، سفیران می‌توانند از این گزینه استفاده کرده و سوالات خود را با پشتیبانی در میان بگذارند تا بلافاصله به جواب برسند. همچنین استفاده از چت آنلاین، بسیار راحت‌تر از تماس تلفنی است.
  • امکان انتقال فایل

    چت آنلاین، این امکان را به پشتیبان می‌دهد تا صفحه‌ای را با مشتری به اشتراک بگذارد یا به راحتی لینک‌ها و عکس‌های صفحه را برای درک بهتر و شفاف سازی، ارسال کند.

الوپیک با تعبیه کردن گزینه چت آنلاین در اپلیکیشن سفیران، برقراری ارتباط را آسان‌تر کرده است. می‌توان گفت که با وجود این ارتباط آسان، نتایج مثبت زیادی در کل سیستم، مشاهده می‌شود.

در چه مواقعی می‌توان از چت آنلاین بهره برد؟

  1. زمانی که مدارکتان در اختیار الوپیک است و به هر دلیلی، به آن‌ها نیاز دارید.
  2. زمانی که وسیله نقلیه جدیدی را خریداری کرده‌اید و می‌خواهید اطلاعاتتان را تغییر دهید.
  3. هنگامی که قصد لغو درخواستی را دارید.
  4. هر درخواستی که برای انجام آن نیاز به انتقال فایل بین پشتیبانی و سفیر باشد.

برای استفاده از آن، کافیست وارد برنامه شده، پروفایلتان را باز کرده و روی گزینه چت آنلاین کلیک کنید.

دیدگاه ها

avatar

حمل و نقل اقلام شکننده | چطور مراقب شکستنی‌ها باشیم؟

در دنیای ایده‌آل، هر بسته‌ای که ارسال کنید سالم و بدون کوچک‌ترین آسیبی به دست صاحبش خواهد رسید؛ اما متاسفانه در جهان واقعی ماجرا فرق می‌کند. گرچه استفاده از بهترین شرکت‌های حمل و نقل می‌تواند میزان آسیب واردشده به بسته‌های شما...

کیوکامرس چیست؟ نسل سوم خرده‌فروشی

چند لحظه با خودتان فکر کنید: در دنیای امروز کسی طاقت منتظر ماندن دارد؟ سرعت به مهم‌ترین عامل در اقتصاد امروز تبدیل شده است. این‌روزها دوست داریم همه‌چیز فوری باشد: قهوه، نودل یا حتی پخش محتوا. چیزی که سریع‌تر اتفاق...