سفیرهای الوپیک را بشناسید

الوپیک به عنوان سریعترین اپلیکیشن سفارش آنلاین پیک در تهران شناخته میشود و هم اکنون افراد بسیاری به عنوان سفیر (پیک) با ما همکاری میکنند. در ادامه میخوانید که سفیر های الوپیک چه مشخصاتی دارند و چگونه میتوانید آنها را شناسایی کنید.

به افرادی که مراحل استخدام در الوپیک را طی میکنند و به عنوان سفیر مشغول به کار میشوند تجهیزاتی داده میشود که باید هنگام سرویس دهی از آن استفاده کنند از جمله :

کلاه ایمنی : از آنجا که رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی برای الوپیکی ها یک اولویت مهم به حساب می آید تمامی سفیر های ما باید از کلاه ایمنی که در اختیارشان قرار میدهیم استفاده کنند. این کلاه به رنگ آبی و با لوگوی الوپیک است.

کاپشن یا کاور : در حال حاضر سفیرهای الوپیک کاپشن های آبی با نشان الوپیک بر تن میکنند و در ماه های آینده و شروع فصل گرما از کاور هایی با همین رنگ و نشان استفاده خواهند کرد

باکس : تمامی سرویس دهنده های پیک برای حفظ امنیت مرسوله ها باید از باکس مخصوص برای حمل استفاده کنند که سفیرهای الوپیک هم از این قانون مستثنی نیستند. باکس های آبی رنگی با لوگوی الوپیک در اختیار تمامی سفیرها قرار گرفته است و برای حمل بسته ها از آن استفاده میکنند.

اپلیکیشن مخصوص سفیر : این نسخه اپلیکیشن الوپیک مخصوص سفیر است و روی گوشی هوشمند او نصب میشود.کلیه کاربرها میتوانند بعد از دریافت سفارش به صورت دیجیتال در همین اپلیکیشن روی گوشی سفیر امضا بدهند و این امضا بلافاصله برای فرستنده  بسته قابل مشاهده است

پس متوجه شدید که تمامی افرادی که سفیر الوپیک هستند از کلاه , لباس و باکس به رنگ آبی روشن با لوگوی الوپیک و اپلیکیشن مخصوص استفاده میکنند و به این ترتیب به راحتی برای مشتریان قابل تشخیص هستند و امکان تقلب و جابجا شدن افراد در الوپیک با این روش به صفر رسیده است.

میتوانید با خیال راحت سفارشات خود را با اپلیکیشن درخواست آنلاین پیک موتوری – الوپیک ارسال کنید.کافی است اپلیکیشن ما را دانلود کنید و اولین سفارش خود را ثبت کنید.

دیدگاه ها

avatar

عکاس یا ابزار، کدامیک مهم تر است؟

وقتی صحبت از کسب و کار بومی می‌شود، تمامی جوانب مثل استفاده از نیروهای انسانی مورد بررسی قرار می‌گیرد. الوپیک، بزرگترین ناوگان حمل و نقل آنلاین با در اختیار داشتن منابع انسانی داخلی که هریک در تخصص خود بهترین هستند،...