جزئیات دقیق ساعت کاری اداره پست در سال ۹۸

ساعت کاری اداره پست در هر شعبه‌ای متفاوت است. مهم است که برای جلوگیری از اتلاف وقت، ساعت کاری شعبه مورد نظر خود را بدانید. در این مطلب ساعت کاری اداره پست را با جزئیات به شما می‌گوییم و یک راه شگفت‌انگیز برای ارسال پستی تا ساعت ۲۲ شب را هم به شما آموزش می‌دهیم!

ساعت کاری اداره پست معمولا در هر شعبه‌ای متفاوت است و بستگی به نظر مسئول شعبه دارد. اما یک روال کاری مرسوم در ساعت کاری اداره پست وجود دارد و ما در ادامه ساعت کاری پست به تفکیک مراکز، مناطق و ستاد به شما می‌گوییم. اما با روش پیشنهادی ما نیازی به دانستن ساعت کاری اداره پست نیست زیرا شما می‌توانید تا ساعت ۲۲ شب مرسوله خود را پست کنید! با الوپیک همراه باشید.

 

سفیر الوپیک در حال ارسال مرسوله پستی

ساعت کاری پست در دفاتر پستی 

ساعت کاری پست در دفاتر پستی به نوع شعبه بستگی دارد. اما ساعت کار اداره پست در روزهای عادی معمولا ۸ تا ۱۴:۳۰ و در روزهای پنج‌شنبه ۸ تا ۱۳:۳۰ است. این دفاتر در روزهای جمعه فعالیت ندارند. ساعت کار پست پیشتاز نیز به همین صورت است. برای اطلاع از سرعت ارسال پست پیشتاز کلیک کنید.

ساعت کار پست در مراکز و مناطق

ساعت کاری اداره پست معمولا متناسب با هر شعبه‌ای متفاوت است. اما در حالت کلی در مراکز و مناطق و در روزهای شنبه تا چهارشنبه، ساعت کار اداره پست ۱۸ تا ۸ است. در روزهای پنج‌شنبه نیز معمولا ساعت کاری پست از ۸ صبح آغاز شده و در ساعت ۱۷ پایان می‌یابد. این مراکز در روزهای جمعه تعطیل هستند.

ساعت کاری پست در ستاد‌ها

در ستادهای پست معمولا ساعت کاری اداره پست از ۸ صبح آغاز شده و تا ساعت ۱۶:۱۵ ادامه پیدا می‌کند. ضمنا ستادهای پستی در روزهای پنج‌شنبه و جمعه فعالیت ندارند و تعطیل هستند.

 

با ما همراه باشید تا یک روش فوق‌العاده برای ارسال بسته پستی خارج از ساعات اداری به شما بگوییم!

 

الوپست پست آنلاین

چطور تا ساعت ۲۲ شب پُست کنیم؟

این روزها مراجعه به دفتر پستی در ساعات کاری برای بسیاری از ما امکان‌پذیر نیست. به دلیل مشغله‌های گوناگون، نداشتن مرخصی و یا حضور در دانشگاه معمولا مجبور هستیم ارسال پستی مرسوله را به تعویق بیاندازیم. اما حالا شرایط تغییر کرده است! حالا دیگر الوپیک برای هر مشکل در زمینه حمل و نقل، یک راه حل آنلاین دارد! به همین دلیل سرویس جدید الوپست را راه‌اندازی کرده است.

با سرویس جدید الوپیک نیازی به دانستن ساعت کاری پست ندارید! شما می‌توانید با استفاده از سرویس الوپست بدون مراجعه به دفاتر پستی، از هرجای تهران که هستید تا ساعت ۲۲ آنلاین پست کنید! الوپست خدمتی جدید با همکاری الوپیک و شرکت ملی پست است و به شما کمک می‌کند هنگام ارسال مرسوله پستی، از هدر رفتن زمان و هزینه خود جلوگیری کنید. اگر می‌خواهید درباره سرویس الوپست بیشتر بدانید، کافیست همین حالا مطلب راهنمای کامل استفاده از سرویس الوپست را بخوانید!

الوپست چه مزایایی دارد؟

اگر از اپلیکیشن الوپیک استفاده کرده باشید حتما می‌دانید که کار کردن با این اپلیکیشن بسیار ساده است. کافیست همین حالا اپلیکیشن الوپیک را دانلود کنید و به قسمت الوپست بروید. در این قسمت از اپلیکیشن می‌توانید درخواست پست آنلاین مرسوله خود را به راحتی ثبت کنید. سفیر الوپیک بسته را از شما تحویل گرفته و ادامه مراحل را در دفتر پست انجام می‌دهد. از ویژگی‌های الوپست می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ثبت آسان درخواست ارسال در اپلیکیشن الوپیک
  • ارسال از مبدا دلخواه بدون نیاز به مراجعه به دفتر پست
  • امکان ثبت چند درخواست به صورت هم‌زمان
  • بیمه مرسوله با هر ارزشی از سمت الوپیک
  • امکان رصد آنلاین تمام مراحل ارسال در اپلیکیشن
  • امکان ثبت درخواست زمان‌بندی‌شده برای ارسال در زمان دلخواه و…
  • امکان رهگیری مرسوله در اپلیکیشن بدون نیاز به مراجعه به وب‌سایت پست
  • امکان ارسال درخواست تا ساعت ۲۲ شب!

با الوپست روند سنتی پست را کنار بگذارید و یک تجربه دلچسب از پست آنلاین داشته باشید!

 

دیدگاه ها

avatar