همکاری الوپیک با دفاتر اسناد رسمی

دفاتر اسناد رسمی میتوانند از خدمات اپلیکیشن سفارش آنلاین پیک موتوری – الوپیک برای ارسال اسناد و مدارک برای مشتریان در کمترین زمان ممکن و با اطمینان استفاده کنند.

اما چه دلایلی وجود دارد که باعث میشود الوپیک بهترین انتخاب برای دفاتر اسناد رسمی باشد.

اطمینان

الوپیک یک شرکت ثبت شده است و تمام فعالیت های آن زیر نظر اتحادیه صنف وانت بار و پیک موتوری تهران انجام میشود. همچنین سایت رسمی الوپیک به نشانی alopeyk.com دارای گواهی نماد ۲ ستاره از وزارت صنعت , معدن و تجارت و تحت نظارت پلیس فتا است.

ما دو دفتر فعال در تهران داریم و سعی کرده ایم با اخذ تمامی مجوز ها و گواهی های لازم به مشتریانمان اطمینان خاطر بدهیم که مرسولات آنها کاملا ایمن و با رعایت تمامی نکات لازم ارسال میشود.

سرعت

از آنجا که الوپیک با بستر اینترنت و موبایل سرویس میدهد پس همیشه و همه جا در دسترس است.تمامی دفاتر اسناد از هر جای تهران میتوانند درخواست خود را در اپلیکیشن ثبت کنند و نزدیک ترین پیک موجود برای دریافت بسته به آنها مراجعه میکند.

بدون تعطیلی و معطلی

آنلاین بودن به ما کمک میکند که تعطیلی نداشته باشیم و سرویس دهی ما به صورت ۲۴ ساعته و تمامی ایام هفته انجام میشود.

سفیر های الوپیک در زمان دلخواه خودشان آنلاین میشوند و سرویس دهی را انجام میدهند.

به دلیل اینکه هر کدام از پیک های ما در ساعت مشخص خودشان آنلاین میشوند بنابراین همیشه تعدادی پیک در اطراف شما وجود دارد که میتواند سفارشات را انجام بدهد.این نکته کمک میکند که معطلی های نبودن پیک در سیستم های سنتی درخواست پیک را نداشته باشید.

ردیابی

در اپلیکیشن الوپیک این قابلیت وجود دارد که مسیر حرکت پیک را به صورت زنده روی نقشه ببینید. این قابلیت باعث میشود که دقیقا بدانید پیک از چه مسیری بسته شما را حمل میکند و چه زمانی به مقصد میرسد و در هر لحظه کجا است.

قیمت

آنلاین بودن سیستم سرویس دهی الوپیک باعث شده است که بسیاری از هزینه های جاری در سیستم های سنتی پیک را حذف کنیم و به همین دلیل هزینه ای که از مشتری برای سفارش دریافت میشود تا ۳۰% پایین تر دیگران است.

بیمه

یکی از مهم ترین قابلیت های الوپیک که برای دفاتر اسناد رسمی کاربرد دارد امکان بیمه کردن بسته ها است. ممکن است بخواهید اسنادی را ارسال کنید که ارزش مادی بسیار بالایی داشته باشند و در این زمان میتوانید بسته خود را بیمه کنید تا اگر احیانا خسارتی به آن رسید بتوانید از طریق بیمه خسارت خود را دریافت کنید.

اینها بخشی از قابلیت های الوپیک است که میتواند به کمک دفاتر اسناد رسمی بیاید . برای تست کیفیت خدمات الوپیک میتوانید اپلیکیشن را در تلفن همراه خود نصب کنید و از یک اعتبار هدیه ۱۰٫۰۰۰ تومانی استفاده کنید.

در همین موضوع بخوانید :

الوپیک چگونه میتواند به رستوران ها کمک کند

اهمیت استفاده از پیک موتوری برای فروشگاه های اینترنتی

الوپیک چگونه میتواند کسب و کار شما را متحول کند ؟

دیدگاه ها

avatar

سرویس پیک اختصاصی (DEDICATE) چیست؟

زمان مطالعه: 10 دقیقه
مراحل درخواست سرویس اختصاصی برای ارسال درخواست سرویس اختصاصی دو راه پیش روی شما قرار دارد: از طریق وبسایت یا اپلیکیشن الوپیک. شما می‌توانید وارد سایت شده و پس از ورود به پنل کاربری گزینه پیک اختصاصی را انتخاب کنید....

با «پرداخت آنی»، بدون اسکناس پرداخت کنید

زمان مطالعه: 3 دقیقه
  این روزها هر چیزی به‌خصوص اسکناس که از فردی به فردی دیگر جابجا می‌شود، می‌تواند در چرخه انتقال ویروس کرونا موثر باشد. در این میان اسکناس‌ها به عنوان عامل انتقال بیش از ۳۰۰۰ نوع ویروس، یکی از خطرناک‌ترین اشیاء...