چرا الوپیک؟

شاید از مشتریان همیشگی الوپیک هستید، شاید هم برای اولین‌بار قصد دارید از خدمات ما استفاده کنید. در این مقاله به بررسی مزایای سرویس‌های مختلف الوپیک می‌پردازیم تا شما با خیال آسوده و اطمینان خاطر سفارش خود را ثبت کنید:

در زمان صرفه‌جویی کنید
الوپیک این امکان را فراهم کرده است تا شما بدون اتلاف وقت بتوانید پیک‌موتوری، وانت‌بار و دیگر خدمات را به‌راحتی در اختیار داشته باشید. خدماتی که تا پیش از این برای استفاده از آن‌ها باید زمان زیادی صرف می‌کردید یا مسافت زیادی را پشت سر می‌گذاشتید.

مرسوله‌ها را در سریع‌ترین زمان ارسال کنید
تعداد زیاد سفیران الوپیک در سطح ۶ شهر کشورمان از جمله: اصفهان، تبریز، تهران، شیراز، کرج و مشهد این امکان را فراهم می‌آورد تا درخواست‌های شما به‌سرعت پذیرفته شوند، و بسته‌ها با دقت و سرعت به مقصد برسند.

کاهش هزینه ها
پیش از این، قیمت‌ها هیچ نرخ منطقی و ثابتی نداشتند. قیمت را راننده تعیین می‌کرد و شما در اغلب اوقات مجبور بودید با او بحث و چانه‌زنی کنید تا در نهایت شاید به قیمتی معقول‌تر رضایت بدهید.

مرسوله را به دستان معتمد بسپارید
در کار با اپلیکیشن الوپیک شما با سفیرانی رو‌به‌رو هستید که دوره‌های مختلف را گذرانده‌اند. بنابراین، می‌دانند چطور برخورد کنند و مرسوله را در چه شرایطی حمل و به گیرنده برسانند.

مسیر حرکت را به صورت زنده مشاهده کنید
امکان رصد موقعیت بسته به شما این امکان را می‌دهد که در هر لحظه، از مکان مرسوله و سفیر مطلع باشید و به‌این‌ترتیب، هم با خیال راحت‌تری بسته را به سفیر بسپارید و هم تخمین بزنید طی چه بازۀ زمانی مرسولۀ شما به مقصد خواهد رسید.

چندین درخواست را به صورت هم‌زمان ارسال کنید
برای بسیاری از کسب‌و‌کارها اهمیت زیادی دارد که بتوانند چندین سفیر را به مقاصد مختلف بفرستند. برای عملی شدن این خواسته، الوپیک امکان «چند درخواست هم‌زمان» را فعال کرده است. به این ترتیب شما می‌توانید به راحتی چندین درخواست را به مقاصد مختلف ثبت کنید.

یک درخواست را بارها ارسال کنید
گاهی به جای اینکه چندین درخواست برای مقصدهای مختلف داشته باشید، می‌خواهید یک درخواست را بارها –مثلا هر روز- تکرار کنید. الوپیک برای آسان کردن کار شما، گزینۀ «ارسال دوباره» را فعال کرده است که امکان ارسال مجدد درخواست‌های قبلی را فراهم می‌کند.

دیدگاه ها

avatar

بهترین برند های موتور سیکلت از نگاه الوپیک

بهترین برند های موتور سیکلت را با ما بشناسید! ما همیشه در زمان انتخاب هر چیزی سعی می‌کنیم نیم‌نگاهی هم به بهترین برندها داشته باشیم. اما زمانی که پای خرید موتور سیکلت وسط باشد، خیلی بیشتر نیاز داریم تا بهترین...