همکاری الوپیک با دفاتر تبلیغاتی

در روزهای پایانی سال هستیم و این روزها برای دفاتر تبلیغاتی بسیار پر کار و شلوغ است زیرا باید هدایای تبلیغاتی پایان سال را برای شرکت ها و اشخاص آماده کنند و به موقع به دستشان برسانند.

طبیعی است که این دفاتر به دنبال راه مطمئنی هستند که با قیمت مناسب و اطمینان خاطر سفارشات را به دست مشتری برساند و اپلیکیشن سفارش آنلاین پیک موتوری – الوپیک بهترین انتخاب برای آنهاست.

ولی چه نکاتی باعث میشود که دفاتر تبلیغاتی بتوانند به الوپیک اطمینان کنند و در این روزهای شلوغ پایان سال از خدمات آن استفاده کنند.

اطمینان

الوپیک یک شرکت ثبت شده است و تمام فعالیت های آن زیر نظر اتحادیه صنف وانت بار و پیک موتوری تهران انجام میشود. همچنین سایت رسمی الوپیک به نشانی alopeyk.com دارای گواهی نماد ۲ ستاره از وزارت صنعت , معدن و تجارت و تحت نظارت پلیس فتا است.

ما دو دفتر فعال در تهران داریم و سعی کرده ایم با اخذ تمامی مجوز ها و گواهی های لازم به مشتریانمان اطمینان خاطر بدهیم که مرسولات آنها کاملا ایمن و با رعایت تمامی نکات لازم ارسال میشود.

قیمت

آنلاین بودن سیستم سرویس دهی الوپیک باعث شده است که بسیاری از هزینه های جاری در سیستم های سنتی پیک را حذف کنیم و به همین دلیل هزینه ای که از مشتری برای سفارش دریافت میشود تا ۳۰% پایین تر دیگران است.

پرداخت در مقصد

با کمک این سرویس میتوانید در اپلیکیشن مشخص کنید که هزینه ارسال بسته باید توسط شخص تحویل گیرنده پرداخت شود و فرستنده نیازی به پرداخت هزینه ندارد

ثبت سفارشات همزمان

میتوان چند سفارش با آدرسهای مختلف را در اپلیکیشن ثبت کرد و هر کدام از سفارش ها به صورت مستقل انجام میشود که این قابلیت سرعت تحویل بسته ها چند برابر میکند.

سرعت

از آنجا که الوپیک با بستر اینترنت و موبایل سرویس میدهد پس همیشه و همه جا در دسترس است.تمامی دفاتر فعال در موضع هدایای تبلیغاتی از هر جای تهران میتوانند درخواست خود را در اپلیکیشن ثبت کنند و نزدیک ترین پیک موجود برای دریافت بسته به آنها مراجعه میکند.

ردیابی

در اپلیکیشن الوپیک این قابلیت وجود دارد که مسیر حرکت پیک را به صورت زنده روی نقشه ببینید. این قابلیت باعث میشود که دقیقا بدانید پیک از چه مسیری بسته شما را حمل میکند و چه زمانی به مقصد میرسد و در هر لحظه کجا است.

بدون تعطیلی و معطلی

آنلاین بودن به ما کمک میکند که تعطیلی نداشته باشیم و سرویس دهی ما به صورت ۲۴ ساعته و تمامی ایام هفته انجام میشود.

سفیر های الوپیک در زمان دلخواه خودشان آنلاین میشوند و سرویس دهی را انجام میدهند.

به دلیل اینکه هر کدام از پیک های ما در ساعت مشخص خودشان آنلاین میشوند بنابراین همیشه تعدادی پیک در اطراف شما وجود دارد که میتواند سفارشات را انجام بدهد.این نکته کمک میکند که معطلی های نبودن پیک در سیستم های سنتی درخواست پیک را نداشته باشید.

بیمه

یکی از مهم ترین قابلیت های الوپیک که برای دفاتر تبلیغاتی  کاربرد دارد امکان بیمه کردن بسته ها است. ممکن است بخواهید بسته هایی  را ارسال کنید که ارزش مادی بسیار بالایی داشته باشند و در این زمان میتوانید بسته خود را بیمه کنید تا اگر احیانا خسارتی به آن رسید بتوانید از طریق بیمه خسارت خود را دریافت کنید.

تمامی این نکات باعث میشود که الوپیک بهترین انتخاب برای دفاتر تبلیغاتی موجود در تهران باشد تا با استفاده از آن سفارشات مشتری را با خیال راحت به دستش برسانند.

در همین موضوع بخوانید :

همکاری الوپیک با ادارات

الوپیک چگونه میتواند به رستوران ها کمک کند

اهمیت استفاده از پیک موتوری برای فروشگاه های اینترنتی

الوپیک چگونه میتواند کسب و کار شما را متحول کند ؟

همکاری الوپیک با دفاتر اسناد رسمی

 

دیدگاه ها

avatar

الوپیک در پویش «با تو سفره‌ای رنگی می‌شود»

  “موسسه مردم نهاد «یکی هستیم» این روزها مشغول اجرای پویش بزرگی با نام «با تو سفره‌ای رنگ می‌گیرد» است” حمایت از کودکان کار با پویش «به یادت هستم» الوپیک در پویش قبلی این موسسه مردم نهاد با عنوان «به...