الوپیک، سکاندار اشتغالزایی در بخش خصوصی

الوپیک ، همیشه پیشگام خلق بزرگترین و اولین اتفاقات ناب در دنیای دیجیتال بوده است. برگزاری بزرگترین جشنواره استخدامی تاریخ کشور با استخدام نزدیک به ۲۰ هزار نفر در دو روز یکی از اقدامات بزرگ الوپیک بود که در آخرین روزهای سال ۹۶ اتفاق افتاد.
در حالیکه طبق آمار نرخ بیکاری در کشور ۱۲ درصد بوده و حتی در بعضی شهرستان های کشور این آمار به ۶۰ درصد هم می رسد، اشتغالزایی در این سطح و وسعت قطعا می تواند سهم بسزایی در کمک به رفع بحران بیکاری داشته باشد. گرچه استارتاپ ها ذاتا پتانسیل اشتغالزایی بالایی دارند، اما به جرات می توان گفت پرچم الوپیک با استخدام ۱۰۰ هزار نفر در کمتر از دو سال بالاست.
سال ۹۶ به نام سال «اقتصاد مقاومتی، تولید، اشتغال» نامگذاری شد و هر نهاد و سازمان و مجموعه ای تلاش خود را برای توسعه چرخ اقتصادی کشور انجام دادند. استارتاپ نام آشنای الوپیک هم تلاش کرد در آخرین روزهای سال ۹۶ ، سهمی هر چند کوچک برای رفع بحران بیکاری ادا کند.
ناگفته نماند که مسولان کشور هم حداقل با حمایت های کلامی خود مایه دلگرمی الوپیک بودند. از وزیر ارتباطات که به حق با فراهم کردن زیرساخت های اینترنتی فرصت بهتری برای توسعه شرکت های اینترنتی فراهم کردند، تا وزیر کار که دغدغه زیادی برای اشتغال جوانان داشتند گرفته تا شهردار تهران، رییس و اعضای شورای شهر پایتخت، نمایندگان مجلس، فرمانده راهور و فرمانده نیروی انتظامی در مصاحبه هایی که با رسانه ها داشتند، از این حرکت بزرگ الوپیک حمایت کردند که جای بسی تقدیر است.
امروز قطار الوپیک با ۱۰۰ هزار سفیر در تهران، البرز، شیراز، مشهد با سرویس های پیک موتوری، وانت بار و تاکسی موتور به حرکت در آمده و می تونیم این قول را بدیم که در سال ۹۷ اتفاقات بسیار بزرگ و مهی را در دنیای خدمات آنلاین و زندگی دیجیتال استارت بزنیم.

دیدگاه ها

avatar

شروع همکاری الوپیک و بیمیتو

سفیر الوپیک و وزیر ارتباطات در یک قاب ماندگار سفیر الوپیک، نخستین دفترچه بیمه آنلاین را به آذری جهرمی، وزیر ارتباطات تحویل می‌دهد؛ تفاهم نامه مشترک میان الوپیک، بیمیتو، سازمان تامین اجتماعی و وزارت ارتباطات. آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام...