امتیاز بالای یک پیک موتوری به چه معنا است؟

در الوپیک برای اطمینان بخشی به کاربران از سیستم امتیاز دهی به سفیران الوپیک استفاده می­شود. هر کاربر می­تواند بعد از پایان سفارش خود به عملکرد و رفتار سفیر امتیاز دهد.

با کمک این نظرات کاربران بعدی می­توانند قبل از ارسال سفارش از سوابق راکب موتور با خبر شوند و آشنایی ذهنی با پیکی که قرار است مرسوله آنها را به مقصد برساند پیدا کنند.از طرفی سیستم امتیازی برای پیک­ها یک اهرم تشویق کننده است .

سفیران الوپیک برای کسب امتیاز بیشتر و نظرات مثبت باید وظیفه خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهند و بدانند که همیشه حق با مشتری است.امتیازاتی که توسط کاربران، برای هر پیک ثبت می­شود، به ما کمک می­کند، سفیرانی را که به درستی وظیفه خود را انجام می­دهند، شناسایی کنیم.

مزیت دیگر این آرا این است که الوپیک می­تواند نسبت به آموزش بهتر پیک­ هایی که عملکرد ضعیفی داشته ­اند اقدام کند تا این افراد را به حد مطلوب برساند.اگر بازهم پیک نتواند خدمات مناسبی به کاربر ارائه کند، دلیلی بر ادامه همکاری با او وجود ندارد و موتورسوار خاطی از سیستم الوپیک حذف می­­شود.

دیدگاه ها

avatar

شروع همکاری الوپیک و بیمیتو

سفیر الوپیک و وزیر ارتباطات در یک قاب ماندگار سفیر الوپیک، نخستین دفترچه بیمه آنلاین را به آذری جهرمی، وزیر ارتباطات تحویل می‌دهد؛ تفاهم نامه مشترک میان الوپیک، بیمیتو، سازمان تامین اجتماعی و وزارت ارتباطات. آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام...