اهمیت استفاده از اینترنت و اپلیکیشن ها برای جلوگیری از هدر رفتن زمان

امروز دیگر کمتر شخصی را میتوانید ببینید که از گوشی های هوشمند و اپلیکیشن های مختلف استفاده نکند.افراد بخش زیادی از کارهای خود را میتوانند با استفاده از اپلیکیشن های موبایلی که برای کاربردهای مختلف ساخته شده اند، انجام دهند.

با استفاده از اپلیکیشن ها، دیگر نیازی به خروج از منزل یا محل کار خود ندارید و میتوانید به راحتی کارهای خود را انجام دهید.این مورد در زندگی پر کار امروز که وقت بسیار با اهمیت است کاربرد فراوانی دارد.

در شهرهای بزرگ که افراد مشغله کاری زیادی دارند نقش اپلیکیشن ها پر رنگ تر و میزان استفاده از آنها بیشتر است . اپلیکیشن الوپیک هم یکی از راه هایی است که برای صرفه جویی در زمان برای فرستادن مرسولات در سطح شهر تهران کاربرد دارد.

الوپیک تمامی نقاط شهر تهران را پوشش میدهد و سفیران الوپیک به صورت ۲۴ ساعته در سطح شهر مستقر هستند و میتوانید در هر لحظه ای که نیاز به فرستادن مرسوله ای داشتید به راحتی سفارش خود را ثبت کنید.

بعد از ثبت سفارش یکی از سفیران الوپیک که در نزدیکی شماست به محل مبدا مراجعه میکند و بسته را از شما تحویل میگیرد و بعد از آن میتوانید مسیر حرکت سفیر را به صورت زنده روی نقشه در اپلیکیشن ببینید و زمان تقریبی رسیدن سفیر به مقصد هم در اپلیکیشن قابل مشاهده است.

الوپیک علاوه بر اینکه در زمان شما صرفه جویی میکند از نظر اقتصادی هم به نفع شما است، زیرا ما تلاش کرده ایم که هزینه های خود را تا حد ممکن پایین نگه داریم و در نتیجه هزینه ای که برای سفارشات در الوپیک می پردازید بسیار کمتر از روش های سنتی درخواست پیک است.

دیدگاه ها

avatar

شروع همکاری الوپیک و بیمیتو

سفیر الوپیک و وزیر ارتباطات در یک قاب ماندگار سفیر الوپیک، نخستین دفترچه بیمه آنلاین را به آذری جهرمی، وزیر ارتباطات تحویل می‌دهد؛ تفاهم نامه مشترک میان الوپیک، بیمیتو، سازمان تامین اجتماعی و وزارت ارتباطات. آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام...