شروع همکاری الوپیک و بیمیتو

سفیر الوپیک و وزیر ارتباطات در یک قاب ماندگار
سفیر الوپیک، نخستین دفترچه بیمه آنلاین را به آذری جهرمی، وزیر ارتباطات تحویل می‌دهد؛ تفاهم نامه مشترک میان الوپیک، بیمیتو، سازمان تامین اجتماعی و وزارت ارتباطات.
آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام خودش درباره این تصویر نوشت: نوبت دهی الکترونیک، نسخه دهی الکترونیک، پرونده الکترونیک سلامت، تامین اجتماعی همراه و خدمات دیگری که کار مردم و خدمات دهندگان حوزه سلامت را سهل و ساده و سالم می کند. یکی از این خدمات صدور دفترچه بیمه از طریق وب و ارسال سریع آن به محل کار یا زندگی است که نمونه آن برای من از طریق بیمیتو صادر و همان جا توسط الوپیک ارسال شد.
سامانه هوشمند حمل و نقل درون شهری الوپیک به عنوان بزرگترین ناوگان خدمات ارسال مرسوله با سرویس های پیک موتوری، وانت بار سبک و سنگین و سواری بار، در تهران و کلانشهرهای کشور، به عنوان طرف قرارداد بیمیتو خدمات ارسال آنلاین دفترچه‌های بیمه را برعهده دار دارد.

خبرگذاری فارس

دیدگاه ها

avatar

تجزیه و تحلیل انبارداری و مرکز توزیع

اصطلاحات انبار (مرکز ذخیره سازی) و مرکز توزیع، اغلب به جای یکدیگر استفاده می‌شوند اما درواقع معنای بسیار متفاوتی دارند. هر دو ساختمان بزرگی هستند که کالای موجود کسب و کارهای مختلف را در خود جای داده‌اند. با این حال،...