مزیت الوپیک نسبت به سایر رقبا!

اپلیکیشن «الوپیک» به عنوان رقیب جدی برای سرویس دهنده های فعلی پیک موتوری ایجاد شده و قابلیت های منحصر به فردی دارد که باعث می شود از سایر سرویس دهنده های پیک موتوری پیشی بگیرد و تفاوت های فاحشی داشته باشد.

سرویس «الوپیک» همیشه و در تمامی ساعت های شبانه روز در دسترس است و برای ما تعطیلی بی معنی است، ضمن اینکه تمام نقاط شهر تهران، تحت پوشش خدمات «الوپیک» قرار دارد و محدودیتی در پوشش جغرافیایی، وجود ندارد.

ما با مستقر کردن موتورسواران «الوپیک» در سراسر شهر، نه تنها دسترسی شما به پیک موتور را بهتر کرده ایم، بلکه هزینه های شرکت را کاهش داده ایم تا مشتریان ما بتوانند از خدمات عالی و ویژه الو پیک با هزینه ای کمتر از سایر رقبا بهره مند شوند.

امنیت مرسوله و رضایت مشتری اولویت اصلی کار «الوپیک» است. به همین منظور، امکان ارتباط مستقیم شما با پیک، از لحظه ثبت سفارش و همچنین رد یابی انلاین مرسوله، تا رسیدن به مقصد برای همراهان «الوپیک» فراهم شده است. ضمن اینکه شما می توانید مرسولات با ارزشتان را بیمه کنید و خیالتان بابت خسارت دیدن یا گم شدن آن راحت باشد.

اینها فقط بخشی از امکاناتی است که باعث می شود «الوپیک» فاصله بسیاری از رقبا داشته باشد و با تمرکز بر اصل رضایت مشتری و پشتیبانی ۲۴ ساعته، بتواند بهترین سرویس را به کاربران ارائه کند.

دیدگاه ها

avatar

شروع همکاری الوپیک و بیمیتو

سفیر الوپیک و وزیر ارتباطات در یک قاب ماندگار سفیر الوپیک، نخستین دفترچه بیمه آنلاین را به آذری جهرمی، وزیر ارتباطات تحویل می‌دهد؛ تفاهم نامه مشترک میان الوپیک، بیمیتو، سازمان تامین اجتماعی و وزارت ارتباطات. آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام...