معروف ترین اپلیکیشن های خدمات پیک موتوری در دنیا

با گسترش استفاده از اینترنت همراه و تلفن های هوشمند در میان مردم بسیاری از کسب و کارها به سمت مجازی شدن پیش رفتند و توانستند از این پتانسیل به خوبی استفاده کنند که یکی از این خدمات سفارش پیک با استفاده از سایت یا اپلیکیشن است که امروز معروف ترین ارائه دهنده خدمات پیکی در دنیا را معرفی می کنیم:

  • Loggi در سائوپائولو برزیل فعالیت می­کند و ایده آن از سال ۲۰۱۳ شکل گرفت و توانست بعد از سه سال نزدیک به ۱۰۰۰ پیک موتوری داشته باشد و به ۱۰٫۰۰۰ کسب و کار سرویس بدهد.

این اپلیکیشن قابلیت آن را دارد که با وارد کردن مبدا و مقصد بر اساس فاصله هزینه سفر را محاسبه کند و زمان لازم برای پیدا کردن پیک را که تا ۲ ساعت طول میکشید به حدود ۷دقیقه کاهش دهد!

  • Stuart در چند کشور اروپایی فعال است و ایده استارت آپ پشت آن به چند مهندس و طراح برمیگردد. استارت فعالیت استوارت از سال ۲۰۱۵ در پاریس، فرانسه، بارسلون و اسپانیا زده شد و توانست با جذب سرمایه ۲۲ میلیون یورویی در شهرهای مختلف در سراسر اروپا مانند : لندن ، بروکسل ، برلین ، مادرید و … فعالیت خود را گسترش دهد.

در ایران نیز تیم الوپیک توانسته این ایده را راه اندازی کند. الوپیک نیزاپلیکیشن سفارش پیک موتوری، از طریق اینترنت و با استفاده از تلفن همراه است. با استفاده از اپلیکیشن الوپیک می توانید در کوتاه ترین زمان در هر کجای تهران که باشید درخواست پیک موتور برای ارسال بسته خود را ثبت کنید و از لحظه سفارش تا رسیدن مرسوله به مقصد، حرکت پیک را روی نقشه به صورت زنده دنبال کنید تا از رسیدن مرسوله با سرعت و دقت کافی به مقصد مطمعن شوید.

دیدگاه ها

avatar

عکاس یا ابزار، کدامیک مهم تر است؟

وقتی صحبت از کسب و کار بومی می‌شود، تمامی جوانب مثل استفاده از نیروهای انسانی مورد بررسی قرار می‌گیرد. الوپیک، بزرگترین ناوگان حمل و نقل آنلاین با در اختیار داشتن منابع انسانی داخلی که هریک در تخصص خود بهترین هستند،...