هزارتو – نمیدانم را به هنوز نمیدانم تغییر دهید

نمی دانم را به هنوز نمی دانم تغییر دهید

موفقیت ممکن است برای هر کدام از ما یک تعریف مشخصی داشته باشد که با تعریف آن از نگاه فرد دیگر کاملا متفاوت باشد. پس نکته مهم این است که اگر می‌خواهیم در زندگی فرد موفقی باشیم باید در گام نخست، موفقیت را از نگاه خودمان و نه دیدگاه دیگران تعریف کنیم.

اما برخلاف تعریف موفقیت، معمولا مسیرهای رسیدن به آن مشابه است. یعنی الگوهایی وجود دارد که روند رسیدن به موفقیت را شتاب می‌دهد. یکی از این الگوها، مسیری است که آدم‌های موفق آن را تجربه کرده‌اند و جملات عمیقی است که گفته‌اند.

قطعا بخش مهمی از دیدگاه‌ها، نظریات و خط مشی زندگی بزرگانی مانند بیل گیتس را می‌توان از نوع مدیریت، نگاه و عشق او به فعالیت‌هایش دریافت، اما دیدگاه‌ها و جملات الهام بخش گیتس و امثال او را نباید فراموش کرد.

«نمی دانم را به هنوز نمی دانم تغییر دهید» یکی از کلیدواژه‌های اساسی تفکر اوست؛ جمله عمیقی که انسان را به تلاش برای آموختن و یافتن دعوت می‌کند.

اگر قرار باشد هر کدام از ما وقتی در مقابل دیواری از دشواری و سوال‌های بی جواب، قرار می‌گیریم متوقف شویم، هیچ وقت طعم موفقیت را نخواهیم چشید.

سرعت علم و تکنولوژی آن قدر پرشتاب است که قطعا هیچ‌کدام از ما نمی‌توانیم تمامی دانش های مربوط به تخصصمان را یکجا داشته باشیم، اما در مجموعه ای همچون الوپیک که بر پایه علم روز و دنیای فناوری ارتباطات پایه گذاری شده است، فرصت ها برای پرورش توانمندیهای افراد به قدری مهیا بوده که نمی دانم ها به هنوز نمی دانم تبدیل شده است. از این روست که افتخار الوپیک، راه اندازی بزرگترین سامانه آنلاین حمل و نقل با تکیه بر توان جوانان کشورمان است.

دیدگاه ها

avatar

شروع همکاری الوپیک و بیمیتو

سفیر الوپیک و وزیر ارتباطات در یک قاب ماندگار سفیر الوپیک، نخستین دفترچه بیمه آنلاین را به آذری جهرمی، وزیر ارتباطات تحویل می‌دهد؛ تفاهم نامه مشترک میان الوپیک، بیمیتو، سازمان تامین اجتماعی و وزارت ارتباطات. آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام...