چرا الوپیک در سریعترین زمان ممکن خدمات رسانی میکند

الوپیک، سامانه ارائه خدمات پیک موتوری با استفاده از اپلیکیشن موبایلی و اینترنت است که به صورت ۲۴ ساعته در اختیار شماست. از این رو می توانید در تمامی ساعات شبانه روز از همه نقاط تهران برای مرسولات خود درخواست پیک بدهید و در کمترین زمان ممکن آن را ارسال کنید.

اما چرا الوپیک توانسته تا این حد در خدمات رسانی سریع باشد ؟

بر خلاف سیستم های سنتی ارسال پیک که با تماس تلفنی کاربر به آدرس او مراجعه میکنند و با چند مسیر از دفتر پیک خارج می شوند،الوپیک تمامی سفیران خود را در سطح شهر مستقر کرده است.

شما از هر آدرسی که درخواست خود را ثبت کنید به صورت هوشمند درخواست به نزدیک ترین سفیر الوپیک به شما ارسال میشود و پیک بلافاصله تنها برای ارسال بسته شما به مبدا درخواست مراجعه میکند

.مورد دیگری که باعث اتلاف وقت در سیستم های سنتی سفارش پیک میشود، دقایقی است که برای تماس شما با شرکت پیک صرف می شود، اما در الو پیک شما به صورت مستقیم با خود سفیر الو پیک در ارتباط هستید و تمامی توضیحات لازم را هنگام سفارش در اپلیکیشن ثبت می کنید.

 

در الوپیک با حذف واسطه های بین کاربر و پیک و همچنین حضور پیک ها در سراسر شهر زمان مورد نیاز برای ارسال سفارشات به طور چشمگیری کاهش یافته است.شما کافی است درخواست خود را ثبت کنید، پیک مورد نظر خود را انتخاب کنید و تارسیدن بسته به مقصد سفیر الو پیک را به صورت آنلاین رصد کنید و دقیقا در جریان مسیر حرکت پیک باشید.

دیدگاه ها

avatar

شروع همکاری الوپیک و بیمیتو

سفیر الوپیک و وزیر ارتباطات در یک قاب ماندگار سفیر الوپیک، نخستین دفترچه بیمه آنلاین را به آذری جهرمی، وزیر ارتباطات تحویل می‌دهد؛ تفاهم نامه مشترک میان الوپیک، بیمیتو، سازمان تامین اجتماعی و وزارت ارتباطات. آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام...