چرا الوپیک قیمت مناسب تری دارد ؟

یکی از مهمترین نکاتی که هر شخصی قبل از سفارش پیک به آن توجه می­کند قیمت تمام شده ارسال مرسوله به مقصد است و اگر از سرویس­های پیک موتوری فعال در سطح شهر استفاده کرده باشید حتما متوجه شده­اید که هر شرکتی قیمت متفاوتی به شما می­دهند و اکثر قیمت ها با برآورد شما تفاوت بسیاری دارد.

عوامل مهمی در قیمت گذاری پیک تاثیر دارند که بخشی از آن به هزینه­ های جاری پیک­های موتوری مانند، هزینه کرایه دفتر در بخشهای مختلف شهر, حقوق پرسنل فعال در دفاتر, هزینه آب و برق و تلفن و… مربوط می­شود.

طبیعی است که شرکت­های پیک موتوری باید این هزینه­ ها را از محل درآمد پیک­ها تامین کنند و به همین دلیل است که هزینه تمام شده برای مشتریان تا حد زیادی افزایش می­یابد.

ما در الوپیک سعی می­کنیم مناسب ترین و منصفانه ترین قیمت را بر اساس مسافت مشخص کنیم. از آنجا که فعالیت الوپیک از طریق اپلیکیشن است و همه کارها در بستر اینترنت انجام می­شود پس هزینه های تمام شده بسیار کاهش می­یابد و در نتیجه ما هم هزینه کمتری از مشتری درخواست می­کنیم.

سفیران الوپیک در تمام نقاط شهر مستقر هستند و هنگامی که شما از طریق اپلیکیشن الوپیک سفارش خود را ثبت می­کنید بلافاصله نزدیک ترین پیک به آدرس مبدا رفته و مرسوله را دریافت می­کند.

ما توانسته­ایم با کمک تکنولوژی روز تا حد بسیار زیادی از هزینه­ های جاری خود را کاهش دهیم و به همان مقدار قیمت ارزانتری به مشتریان اعلام کنیم که این یک معامله برد-برد برای هر دوطرف است.

دیدگاه ها

avatar

شروع همکاری الوپیک و بیمیتو

سفیر الوپیک و وزیر ارتباطات در یک قاب ماندگار سفیر الوپیک، نخستین دفترچه بیمه آنلاین را به آذری جهرمی، وزیر ارتباطات تحویل می‌دهد؛ تفاهم نامه مشترک میان الوپیک، بیمیتو، سازمان تامین اجتماعی و وزارت ارتباطات. آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام...