چرا الوپیک بهترین فضا و موقعیت برای کار کردن است؟

شما به عنوان فردی که در پیک موتوری سابقه کار دارید با مشکلات این شغل کاملا آشنا هستید. ما در الو پیک فضایی را ایجاد کرده ایم که شما با مشکلات کمتری مواجه باشید و از کار خود لذت ببرید.

نکته مهم در انجام هر کاری زمانی است که شما صرف انجام آن می کنید. ما بهترین شرایط را برای شما محیا کرده ایم.

دیگر نیاز نیست که هشت ساعت در روز کار کنید تا حقوق روزانه خود را دریافت کنید. با الو پیک شما خودتان مدیریت زمان را در دست دارید و می توانید زمان آزاد خود برای انجام کار را به ما اعلام کنید.

نکته دیگر این است که شما به راحتی می توانید میزان درآمد روزانه خود را محاسبه کنید.اطلاعات لازم در زمینه درخواست مانند مبداء، مقصد، مبلغ هزینه سفر و طول مسیر برای شما ارسال می شود تا خودتان در صورت تمایل درخواست را قبول کنید.

درآمد شما در روزهای زوج به حسابتان واریز می شود. به این ترتیب شما می توانید مدیریت بهتری بر درآمد خود داشته باشید.

معمولا مدیران پیک برای افزایش در آمد روزانه خود موتورسواران را معطل نگه می دارند تا بعد از دریافت چندین سفارش آنها را به مقاصد مختلف اعزام کنند. الو پیک برای زمان شما ارزش قائل است و شما بعد از قبول درخواست، بلافاصله به سمت مقصد حرکت می کنید. مهم اینکه دیگر نیاز بازگشت شما به دفتر پیک برای اخذ مسیر بعدی مرتفع شده است. شما بعد از اتمام مسیر و با کمک الو پیک در همان نقطه که هستید می توانید درخواست جدیدی را تایید کنید و بسته را به مقصد برسانید.

الو پیک همیشه همراه شما است و در زمان بروز مشکل شما می توانید با بخش پشتیبانی الو پیک تماس بگیرید تا به سرعت مشکلتان مرتفع شود.

 

دیدگاه ها

avatar

شروع همکاری الوپیک و بیمیتو

سفیر الوپیک و وزیر ارتباطات در یک قاب ماندگار سفیر الوپیک، نخستین دفترچه بیمه آنلاین را به آذری جهرمی، وزیر ارتباطات تحویل می‌دهد؛ تفاهم نامه مشترک میان الوپیک، بیمیتو، سازمان تامین اجتماعی و وزارت ارتباطات. آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام...