پیک موتوری، مطمئن تر از همیشه

هزینه درخواست در الوپیک نسبت به پیک های سنتی مانند (پیک بادپا، پیک شهر، …) بسیار پائین تر است. در ادامه دلیل این امر را توضیح خواهیم داد.

اگر شما از کاربران الوپیک هستید، حتما از قیمت های الوپیک باخبرید.

الوپیک زیر نظر اتحادیه پیک موتوری و وانت بار فعالیت می کند، قیمت های ما بر اساس مبدا و مقصدی که مشتریان در هنگام ثبت درخواست مشخص می کنند تعیین می شود.

یکی از مهمترین نکاتی که هر شخصی و یا شرکتی قبل از سفارش پیک به آن توجه می کند هزینه ارسال مرسوله به مقصد است. اگر از سرویس های پیک موتوری سنتی مانند (پیک بادپا، پیک شهر، …) استفاده کرده باشید حتما متوجه شده اید که هر کدام قیمت های متفاوتی به شما می دهند.

برای قیمت گذاری در هر کسب و کاری المان هایی وجود دارد، که بر اساس این المان ها حداقل و حداکثر قیمت مشخص می شود. در الوپیک نحوه محاسبه قیمت ها بر اساس فرمول خاصی طراحی شده، در این فرمول حداقل قیمت ۵۰۰۰ تومان تعیین شده است.

در کشور ایران به خصوص در تهران سامانه های پیک موتوری و وانت بار ها، نیاز به بروزرسانی دارند. از این جهت که هیچ سیستم نظارتی، جابجایی مرسولات را از مبدا تا مقصد رصد نمی کند که این موضوع باعث می شود امنیت مرسولات تضمین نشود. تهران نیازمند یک سیستم جامع کنترل و نظارت بر پیک های موتوری است.

از آنجا که فرهنگ استفاده از سیستم های آنلاین در بین اقشار جامعه روز به روز در حال پیشرفت و توسعه است، ما بر آن شدیم که این نظم را با کمک اتحادیه پیک موتوری و وانت بارها و همچنین اشخاصی که در این صنف فعالیت می کنند در تهران ایجاد کنیم.

خدمات آنلاین در اکثر کشورهای دنیا هزینه به صرفه تری نسب به همان خدمات در محیط آفلاین دارد، از این جهت هزینه خدمات الوپیک پائین تر از پیک های سنتی فعال در سطح شهر است.

برای محاسبه و تخمین قیمت ها کافیست در سایت الوپیک یا از طریق اپلیکیشن الوپیک مبدا و مقصد خود را تعیین کنید تا هزینه سفر برای شما نمایش داده شود.

در برخی از درخواست ها کاربران می توانند قبل ارسال درخواست گزینه برگشت را انتخاب کنند، برخلاف پیک های سنتی الوپیک هزینه برگشت را ۵۰% هزینه رفت محاسبه می کند.

الوپیک دارای مجوز های لازم مانند نماد اعتماد الکترونیکی و پلیس فتا جهت فعالیت در صنف پیک موتوری و وانت بارها می باشد، که این امر باعث اعتماد هر چه بیشتر شما به خدمات ما می شود.

دیدگاه ها

avatar

شروع همکاری الوپیک و بیمیتو

سفیر الوپیک و وزیر ارتباطات در یک قاب ماندگار سفیر الوپیک، نخستین دفترچه بیمه آنلاین را به آذری جهرمی، وزیر ارتباطات تحویل می‌دهد؛ تفاهم نامه مشترک میان الوپیک، بیمیتو، سازمان تامین اجتماعی و وزارت ارتباطات. آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام...